Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Влада Дачні і садові будинки стануть житлом

Дачні і садові будинки стануть житлом

Новий Закон, який набрав чинності 2 вересня цього року дозволяє перевести садові і дачні будинки в житлові будинки та навіть зареєструватись там.

Верховна Рада України внесла зміни в Житловий і Цивільний кодекс України та закон України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання».

Закон передбачає, що рішення про переведення в житлові будинки будуть приймати органи місцевого самоврядування за умови, що будинки будуть відповідати будівельним нормам, але порядок переведення ще має визначити Кабмін.

Принагідно слід відмітити, що Прикінцевими положеннями закону визначено, що до проведення реформи адміністративно-територіального устрою, дачні поселення та садівницькі товариства у приміських зонах будуть обліковуватись за тими населеними пунктами, з якими вони зв’язані адміністративно або територіально, тобто жителі садівничих товариств, які проживали в дачних будинках за межами міста будуть відноситись до жителів міста Ладижин. Таких садівничих товариств в Ладижині є кілька, де частина території віднесена до Гайсинського та Тростянецького районів.

Бажаючим скористатись новоприйнятим Законом слід почекати постанови Кабміну, якою буде затверджено процедуру переведення в житлові будинки.

3315_3_20051_pic_foto.jpg (52.07 Kb)
26 вересня 2014 | | Автор:Arhip | Переглядів: 659 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі

Логін
Пароль