Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Влада Дачні і садові будинки стануть житлом

Дачні і садові будинки стануть житлом

Новий Закон, який набрав чинності 2 вересня цього року дозволяє перевести садові і дачні будинки в житлові будинки та навіть зареєструватись там.

Верховна Рада України внесла зміни в Житловий і Цивільний кодекс України та закон України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання».

Закон передбачає, що рішення про переведення в житлові будинки будуть приймати органи місцевого самоврядування за умови, що будинки будуть відповідати будівельним нормам, але порядок переведення ще має визначити Кабмін.

Принагідно слід відмітити, що Прикінцевими положеннями закону визначено, що до проведення реформи адміністративно-територіального устрою, дачні поселення та садівницькі товариства у приміських зонах будуть обліковуватись за тими населеними пунктами, з якими вони зв’язані адміністративно або територіально, тобто жителі садівничих товариств, які проживали в дачних будинках за межами міста будуть відноситись до жителів міста Ладижин. Таких садівничих товариств в Ладижині є кілька, де частина території віднесена до Гайсинського та Тростянецького районів.

Бажаючим скористатись новоприйнятим Законом слід почекати постанови Кабміну, якою буде затверджено процедуру переведення в житлові будинки.

3315_3_20051_pic_foto.jpg (52.07 Kb)
26 вересня 2014 | | Автор:Arhip | Переглядів: 618 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль