Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Влада Дачні і садові будинки стануть житлом

Дачні і садові будинки стануть житлом

Новий Закон, який набрав чинності 2 вересня цього року дозволяє перевести садові і дачні будинки в житлові будинки та навіть зареєструватись там.

Верховна Рада України внесла зміни в Житловий і Цивільний кодекс України та закон України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання».

Закон передбачає, що рішення про переведення в житлові будинки будуть приймати органи місцевого самоврядування за умови, що будинки будуть відповідати будівельним нормам, але порядок переведення ще має визначити Кабмін.

Принагідно слід відмітити, що Прикінцевими положеннями закону визначено, що до проведення реформи адміністративно-територіального устрою, дачні поселення та садівницькі товариства у приміських зонах будуть обліковуватись за тими населеними пунктами, з якими вони зв’язані адміністративно або територіально, тобто жителі садівничих товариств, які проживали в дачних будинках за межами міста будуть відноситись до жителів міста Ладижин. Таких садівничих товариств в Ладижині є кілька, де частина території віднесена до Гайсинського та Тростянецького районів.

Бажаючим скористатись новоприйнятим Законом слід почекати постанови Кабміну, якою буде затверджено процедуру переведення в житлові будинки.

3315_3_20051_pic_foto.jpg (52.07 Kb)
26 вересня 2014 | | Автор:Arhip | Переглядів: 642 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль