Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Интервью Чи зросте зарплатня працівників Нашої Ряби?

Чи зросте зарплатня працівників Нашої Ряби?

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/9270_kur.jpeg
Як відомо, ладижинці неохоче йдуть працювати на «Рябу». Важкі умови праці, невелика зарплатня – навіть при високому рівні безробіття, містяни на таку роботу не поспішають.
Про рівень заробітної плати в цеху з найскладнішою ділянкою роботи розповів Ігор Лещенко в своєму інтерв’ю опублікованому в газеті «Нове місто», від 10.04.2014.
Кореспондентів цікавила зарплата працівників «найгарячішого» цеху, де відбувається первинна обробка курей.
- Для кожної категорії робітників є градація заробітної плати, - зазначив Ігор Лещенко. – Ви правильно відмітили, що в цьому цеху – одна з найскладніших ділянок роботи. Є ще один, подібний за складністю цех, де вирізають філе. Там заробітна плата складає близько трьох тисяч гривень. Із 1 квітня робота в наднормовий час оплачується за подвійним тарифом.
Пан Ігор розповів, що на даний час стратегія підприємства – поетапний перехід від погодинної оплати до оплати від виробітку.
- Тобто, що заробив, те й отримав, - наголосив Ігор Лещенко. – Той, хто працює, звісно, буде отримувати більше. Той, хто прийшов бити байдики, буде змушений переглянути своє ставлення до роботи, або ж шукати собі іншої долі.
Отже, чи зросте зарплатня на підприємствах Нашої Ряби після такого нововведення покаже час.
11 квітень 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 834 Коментарів: 1
aleksandr
Написав: aleksandr 5.06.2014 - 00:17
ЛЕЩЕНКО "ПОЖАРТУВАВ" . "ПЕРШОКВІТНЕВИЙ ЖАРТ"... НІКОМУ НА "РЯБІ" НЕ ЗАПЛАТИЛИ ОБІЦЯНЕ... ТАМ ДОСІ ПРАЦЮЮТЬ НЕ НАЙМАНІ ПРАЦІВНИКИ , А НАЙМИТИ ... ДО РЕЧІ. КОЛИШНІЙ ДИР.ШЕВЧЕНКО ОТРИМУВАВ З\П 80 т. ЛЕЩЕНКО - 150 т. "покращення" НАСТУПАЮТЬ. ЛЮДЕЙ ЯК КАЛІЧИЛИ І "ВИКИДАЛИ НА ВУЛИЦЮ" ТАК І ВИКИДАЮТ. ПРОФСПІЛКУ ПЕРЕКУПИЛИ.ОДНОМУ ІЗ ЗАСНОВНИКІВ "ДАЛИ" КВАРТИРУ ,ІНШОМУ В КОНВЕРТІ.ВСЕ НА РЯБІ РОБИТСЯ В СТИЛІ САШІ БАНДЮКОВИЧА. ДО РЕЧІ 35%% РЯБИ У ЯНИКА. В КОЖЕН ПАТРОН ВИСТРІЛЯНИЙ В НАШИХ ВІЙСЬКОВИХ МИ ВКЛАДАЕМО 35коп. НА КОЖНЮ ГРИВНЮ. БАЙКОТ РЯБІ !!!!! angrytireddown

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль