Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Интервью Чи зросте зарплатня працівників Нашої Ряби?

Чи зросте зарплатня працівників Нашої Ряби?

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/9270_kur.jpeg
Як відомо, ладижинці неохоче йдуть працювати на «Рябу». Важкі умови праці, невелика зарплатня – навіть при високому рівні безробіття, містяни на таку роботу не поспішають.
Про рівень заробітної плати в цеху з найскладнішою ділянкою роботи розповів Ігор Лещенко в своєму інтерв’ю опублікованому в газеті «Нове місто», від 10.04.2014.
Кореспондентів цікавила зарплата працівників «найгарячішого» цеху, де відбувається первинна обробка курей.
- Для кожної категорії робітників є градація заробітної плати, - зазначив Ігор Лещенко. – Ви правильно відмітили, що в цьому цеху – одна з найскладніших ділянок роботи. Є ще один, подібний за складністю цех, де вирізають філе. Там заробітна плата складає близько трьох тисяч гривень. Із 1 квітня робота в наднормовий час оплачується за подвійним тарифом.
Пан Ігор розповів, що на даний час стратегія підприємства – поетапний перехід від погодинної оплати до оплати від виробітку.
- Тобто, що заробив, те й отримав, - наголосив Ігор Лещенко. – Той, хто працює, звісно, буде отримувати більше. Той, хто прийшов бити байдики, буде змушений переглянути своє ставлення до роботи, або ж шукати собі іншої долі.
Отже, чи зросте зарплатня на підприємствах Нашої Ряби після такого нововведення покаже час.
11 квітень 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 767 Коментарів: 1
aleksandr
Написав: aleksandr 5.06.2014 - 00:17
ЛЕЩЕНКО "ПОЖАРТУВАВ" . "ПЕРШОКВІТНЕВИЙ ЖАРТ"... НІКОМУ НА "РЯБІ" НЕ ЗАПЛАТИЛИ ОБІЦЯНЕ... ТАМ ДОСІ ПРАЦЮЮТЬ НЕ НАЙМАНІ ПРАЦІВНИКИ , А НАЙМИТИ ... ДО РЕЧІ. КОЛИШНІЙ ДИР.ШЕВЧЕНКО ОТРИМУВАВ З\П 80 т. ЛЕЩЕНКО - 150 т. "покращення" НАСТУПАЮТЬ. ЛЮДЕЙ ЯК КАЛІЧИЛИ І "ВИКИДАЛИ НА ВУЛИЦЮ" ТАК І ВИКИДАЮТ. ПРОФСПІЛКУ ПЕРЕКУПИЛИ.ОДНОМУ ІЗ ЗАСНОВНИКІВ "ДАЛИ" КВАРТИРУ ,ІНШОМУ В КОНВЕРТІ.ВСЕ НА РЯБІ РОБИТСЯ В СТИЛІ САШІ БАНДЮКОВИЧА. ДО РЕЧІ 35%% РЯБИ У ЯНИКА. В КОЖЕН ПАТРОН ВИСТРІЛЯНИЙ В НАШИХ ВІЙСЬКОВИХ МИ ВКЛАДАЕМО 35коп. НА КОЖНЮ ГРИВНЮ. БАЙКОТ РЯБІ !!!!! angrytireddown

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль