Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство, Топ-5 Більше 2 млн. гривень надійде на рахунки Ладижинської міськради від «Спільноти відповідального бізнесу»

Більше 2 млн. гривень надійде на рахунки Ладижинської міськради від «Спільноти відповідального бізнесу»

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/6535_img_1311.jpg
В Ладижині стартував проект залучення спільноти до процесу створення міста, який буде фінансуватися Європейською комісією.
За словами міського голови Валерія Коломєйцева на реалізацію проекту "Community involvement in Urban Spatial Planning" (CIUSP) в місті Ладижин на рахунок міськради поступить більше 150 тисяч євро.
Презентувала проект Ірина Янів координатор проекту європейської комісії ГО «Спільнота відповідального бізнесу», м.Львів під час чергової 35 сесії Ладижинської міської ради.
Як розповіла Ірина Янів, проект стосується сфери містобудування, містопланування, активізації локальних громад і міжсекторної співпраці, тобто співпраці влади, громади та бізнесу.
Окрім Ладижина, який є основним містом подавачем заявки на участь у гранті, є ще 4 учасники, це - Добропілля, Свердловськ, Ровеньки і Тернівка. Але, з огляду на складну ситуацію в країні, зараз проходить процес заміни міст Свердловськ та Ровеньків, оскільки на цих територіях відбуваються бойові дії.
Ціль проекту - максимальне залучення простих, пересічних мешканців міста до процесу прийняття важливих рішень та ідентифікація найбільш активних жителів міста Ладижина.
- Всі ви знаєте про таку велику і важливу категорію громадянського суспільства, як громадські активісти. Для того, щоб суспільство нормально функціонувало в ньому повинна бути достатня кількість громадських організацій, які будуть нормально функціонувати, які будуть залучати [i]додаткові кошти на місця шляхом написання грантів і їхнього вигравання та їх успішного втілення, - зазначила Ірина Янів. - Поки що немає критичної маси таких громадських активістів, тому цей проект має на меті покликати, залучити цих людей і навчити їх як працювати з такими грантами і можливо, навіть, з ще більш масштабними. [/i]
Кінцевою ціллю, за словами координаторки проекту, є позитивні зміни у міському публічному просторі.
Задля цього передбачені наступні заходи: тренінги і семінари, щоб навчити людей і пояснити їм суть проекту, дати їм зрозуміти яка їхня роль в ньому; створення сучасної онлайнплатформи; навчальні візити до Польщі та Словаччини; вуличні заходи; залучення різних, у тому числі і мало захищених верств суспільства, до активної участі в проекті та житті міста.
Загальний бюджет проекту складає 438 118 Євро. З них кошти від Європейської комісії складають 293 993 Євро, оскільки ЄК ніколи не фінансує проект в повному обсязі.
Також передбачене дофінансування (міський бюджет, компанія ДТЕК) у сумі 14 412 Євро.
Ірина Янів розповіла, що усі депутати можуть взяти участь у реалізації проекту.
- В рамках проекту, для всіх вас, як представників громади, як представників органів місцевого самоврядування - участь у тренінгах та семінарах у цікавих експертів і не лише з України, а також із-за кордону. Також, участь у навчальних візитах до Польщі та Словаччини, досвід участі у управлінні європейськими проектами. І тут немає жодних вікових обмежень, або обмежень по спеціальності. Головне, це проактивна позиція, - повідомила пані Ірина.
Отже, участь у проекті, це нагода долучитись до видимих покращень у місті через застосування передових європейських практик в українському контексті.
Нагадаємо, що рік тому в Ладижині стартував проект «Лабораторія міського простору», в рамках якого актівісти АМЕР спільно зі львівською організацією «Спільнота відповідального бізнесу» збирали ідеї ладижинців щодо оновлення Площі фонтанів.
6 жовтня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 679 Коментарів: 2
Написав: Pyatkovskiy 6.10.2014 - 22:00
Ладыжин на правильном пути. Все вместе мы построим европейский город, которым будут гордится наши дети.
Написав: sharai 9.10.2014 - 10:07
Так і не зрозумів, хто дає гроші і за що

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль