Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Влада Байдужість вбиває! Ладижинці не прийшли на громадські слухання!

Байдужість вбиває! Ладижинці не прийшли на громадські слухання!

13 січня в приміщенні сесійної зали Ладижинської міської ради відбулися громадські слухання з обговорення регуляторного акта – проекту рішення сесії Ладижинської міської ради «Про затвердження Порядку погодження розташування та експлуатації на об’єктах благоустрою Ладижинської міської ради об’єктів торгівлі, ресторанного господарства, сфери послуг і розваг та проведення масових заходів».
Необхідність проведення громадських слухань виникла в зв’язку з розширенням мережі торгівельних об’єктів, сфери послуг та розваг, а також необхідністю впорядкувати проведення масових заходів.
Влада скликала людей, щоб обговорити ці питання, але містяни проігнорували засідання, виявивши надзвичайну байдужість.
Незважаючи на те, що повідомлення про проведення громадських слухань було розміщено на сайті Ладижиської міської ради, озвучувалося в ефірі радіо Лада та було надруковано в газеті «Нове місто».
Хіба всім байдуже, де і як будуть розміщені торгові точки та як проходитимуть в Ладижині масові заходи? Адже, це наше місто і нам та нашим дітям тут жити!
Як би там не було, нічого окрім подиву, не міг викликати той факт, що на громадські слухання, на яких мали обговорювати важливі для громади питання, прийшли ... лише представники міської ради та кореспондент сайту «Новини Ладижина».
Втім, заради справедливості слід відзначити, що наш сайт є громадським, а отже представляє певну громадську позицію.
На жаль, не завітали на слухання і жоден з представників місцевих партійних осередків.
Не залишилася в стороні у вирішенні важливих для міста питань, громадська організація «Ладижинська громадська рада». Голова ради управління громадської організації«Ладижинська громадська рада» Андрій Скакодуб, який запропонував виключити з Порядку питання про проведення мирних заходів, а залишити тільки питання торгівлі, для чого слід взяти за основу аналогічний Порядок надання таких дозволів на торгівлю в м. Вінниця.
Справа в тому, що запропонований порядок буде надавати можливість проводити мирні заходи лише з дозволу виконкому міськради, який потрібно взяти заздалегідь. Це обмежує права громадян передбачені статтею 39 Конституції України. «Ладижинська громадська рада» запропонувала вжити заходів, щодо безперешкодного проведення громадянами зборів, мітингів, походів і демонстрацій, забезпечення громадського порядку, прав і свобод інших людей, а обмежитись лише питаннями надання дозволів на торгівлю, як це відбувається в Вінниці.
Слід зазначити, що громадські слухання, це публічні зустрічі мешканців громади із посадовцями, на яких громадяни можуть порушувати питання та вносити пропозиції щодо рішень місцевого значення.
Отже, наша байдужість перетворює шанс покращити рідне місто на формальну процедуру. Наступного разу, зазначене питання будуть розглядати вже на депутатських слуханнях, де і будуть приймати рішення на свій розсуд не враховуючи думки громади.
Але, складається враження, що громаді байдуже.
Андрій Скакодуб повідомив, що у випадку прийняття запропонованого Порядку в такій редакції громадськість буде опротестовувати проект рішення міської ради через прокуратуру, а увипадку, якщо міська прокуратура проігнорує думку громадськості та Закону, будуть звертатись в суд. Питання торгівлі потрібно врегульовувати, але втручатись в конституційні права громадян не можна жодним чином.
8394_img_0073.jpg (43.2 Kb)
2219_img_0072.jpg (64.91 Kb)6212_img_0071.jpg (63.15 Kb)2067_img_0070.jpg (58.52 Kb)4232_img_0069.jpg (59.11 Kb)
14 січень 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 595 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль