Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство, Топ 3-А Активісти міста Ладижина контролюватимуть місцеву владу

Активісти міста Ладижина контролюватимуть місцеву владу

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/9111_kontr_1.jpg
Активісти міста Ладижина вирішили проконтролювати як місцеві чиновники виконують свої безпосередні обов’язки, скільки часу проводять на робочому місці та наскільки доцільні постійні командировки міського голови.
Так, громадська організація «Ладижинська громадська рада» оголосила про початок реалізації проекту з реалізації механізмів громадського контролю за органами державної виконавчої влади та Ладижинської міської ради в місті Ладижин.
Зокрема, пропонується щоденно відвідувати міську раду, аби здійснювати контроль за виходом на роботу міським головою та іншими працівниками міської ради.
Нагадаємо, у серпні місяці міський голова, його заступник та земельщик поїхали на рибалку в Норвегію
Велике значення відводиться участі громади Ладижина у вирішенні долі свого міста. Тому, владі пропонується включати представників громадськості в склад комісій, робочих груп та інших консультативно-дорадчих органів міської ради.
Оскільки рівень довіри до державних інституцій залежить безпосередньо від відкритості та прозорості органів влади, ГО «Ладижинська громадська рада» пропонує створити електронну базу всієї інформації, що є публічною та відкритою для жителів міста.
Серед іншого пропонується декларування доходів міським головою та іншими посадовими особами, які, до речі, повинні це робити відповідно до законодавства.
Громадський контроль сприятиме ефективності діяльності місцевих органів державної виконавчої влади, Ладижинської міської ради, та інших підприємств комунальної сфери, що надають соціальні послуги.
ГО «Ладижинська громадська рада» запрошує всіх бажаючих жителів міста, громадські організації, місцеві осередки політичних партій до участі в місцевому проекті «Реалізація механізмів громадського контролю за органами державної виконавчої влади та Ладижинської міської ради в місті Ладижин».
Інформацію щодо участі в реалізації проекту можна отримати за телефонами:
097 22 950 22 – Андрій Скакодуб
097 5102196 – Юрій Васільєв
12 вересня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 635 Коментарів: 2
Написав: Pyatkovskiy 12.09.2014 - 09:06
Очередной фейк! Контролировать необходимо раду, а не весь аппарат. Депутаты чёрт знает что, принимают, а потом все чешутся !
Сейчас нужно готовится к зиме, утеплять дома, изолировать трубы, ремонтировать крыши! Вот выполнение этих работ нужно контролировать! Сколько на это потрачено средств . Как качественно они будут сделаны. Можно ли было сделать качественнее или дешевле.
Кому надо, ходит мер на работу или нет! Главное чтобы работа делалась реально, а не на бумаге! Вот для чего нужен контроль! Если бы кто то контролировал кошение водорослей, то мы бы знали сколько их выкосили, где и когда!
Громадськой раде на речке сидеть надо.
Написав: Wanch 14.09.2014 - 20:39
Для чего у нас всегда создавались контроли над контролем???
Для того, чтобы раскрутить новых чиновников, которые
только и мечтают о корыте в верхних эшелонах власти.
У людей мания величия, а продажность ниже плинтуса.
Поэтому верить в добрые начинания бесперспективно.
Я вот просматривал списки первой десятки в Верховную
Раду. Ставят первыми тех, кто по воле рока стал известным
людям. А умный он, или - тупой, НЕ ВАЖНО!
Главное - пройти в Раду!
Вот так кругом. И надеяться на улучшение жизни,-
смехотворно!
Потому что у нас расплодились ОРГАНЫ и плодятся из тех,
из тех дармоедов, которые контролируют!
А нам что остаётся? Ждать! Когда нас проконтролируют!

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль