Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Скандалы, Интервью, Фото, Відео, Топ-5 Активісти Ладижина зупинили ліквідацію міського Будинку престарілих (фото та відео)

Активісти Ладижина зупинили ліквідацію міського Будинку престарілих (фото та відео)

Як вже повідомлялося, на розгляд чергової сесії Ладижинської міської ради було винесено питання щодо оптимізації Ладижинського територіального центру соціального обслуговування.
Згідно даного рішення, в зв’язку з ліквідацією стаціонарного відділеня, підопічні Ладижинського будинку престарілих мали переїхати в аналогічний заклад у Тиврів, а десятеро працівниць з обслуговуючого персоналу підпадали під скорочення.
Стурбовані своєю подальшою долею та долею стареньких, працівники Будинку престарілих звернулися за допомогою до самооборони міста Ладижина. Як вони повідомили, з територіального центру, не дочекавшись рішення сесії, в терміновому порядку почали вивозити людей.
В ситуацію вирішили втрутитися представники Народної самооборони міста Ладижина та ГО «Ладижинська громадська рада». Активісти поспілкувалися з обслуговуючим персоналом Будинку престарілих, а також з літніми людьми, які там проживають. Як запевняли бабусі та дідусі, вони зовсім не хочуть виїжджати звідси, адже переважна кількість місцеві люди.
За підтримки активістів ГО «Ладижинська громадська рада» були підготовлені і направлені звернення в прокуратуру міста Ладижин та міську раду з проханням зупинити процес ліквідації стаціонарного відділення Ладижинського територіального центру соціального обслуговування, який вже почався та переглянути необхідність проведення оптимізації, а також зняти це питання з порядку денного наступної сесії Ладижинської міської ради.
Після цього, Валерій Коломєйцев запросив працівників Будинку престарілих в міську раду на зустріч під час якої запевнив їх, що вони не залишаться без роботи, крім того, оптимізацію Ладижинського територіального центру соціального обслуговування зупинили.
Отже, під тиском громадськості проект рішення стосовно Будинку престарілих, таки зняли з порядку денного.
Прокоментувати ситуацію ми попросили заступника міського голови Олександра Миколайовича Ткачука.
Олександр Миколайович підтвердив, проект рішення по ладижинському Будинку престарілих зняли з порядку денного. За його словами, влада не мала на меті закривати соціальний центр, вони лише планували замість одного відділення створити інше.
- Центр має бути в любому випадку, тому що в нас є відділення обслуговування на дому, яким обслуговується майже 200 ладижинців. Стояло питання про його оптимізацію, а не про закриття, - запевняє Олександр Ткачук.
Щодо стаціонарних місць, то заступник міського голови не бачить в них потреби:
- Вам відомо про те, що в багатьох районах, районних центрах, де людей на порядок більше чим у нас, немає стаціонарних відділень. Там використовують можливості обласних геріатричних закладів, які недовантажені сьогодні.
- Якщо дивитися з точки зору раціонального використання коштів, то мені здається, що люди повинні перебувати там де їм краще.

Про працівників закладу також подбають.

- Вони так і будуть працювати в центрі соціального обслуговування, лише місце знаходження їх підопічних зміниться, - розповів Олександр Ткачук.
За його словами, підопічних ладижинського Будинку престарілих переселять до лікарні в соціальні палати, де їх будуть доглядати дівчата, до яких вони вже звикли. А ось, умови та час переселення будуть обговорювати на черговій сесії Ладижинської міської ради.
- Нам потрібно буде визначатися з місцем їх розташування, визначати умови перебування, зробити відповідні розрахунки. Це ж лікарня, - зазначає Олександр Миколайович.
- З приміщенням соціального центру будемо думати що робити, підшуковувати якісь кошти на ремонт. Зрозуміло, що в цьому році в бюджеті таких коштів немає, вони не були закладені під час формування бюджету у 2013 році.
Зі свого боку, ГО «Ладижинська громадська рада» закликала владу враховувати думку громади міста Ладижин при прийнятті таких важливих рішень. Також, активом ГО «Ладижинська громадська рада» будуть підготовлені та подані до міської ради пропозиції щодо реформування Ладижинського територіального центру соціального обслуговування з метою збереження основних його функцій та збільшення його можливостей.
Олександр Ткачук запевнив, що всі звернення та пропозиції будуть уважно вивчатися міським головою.9511_dscn2595.jpg (93.69 Kb)7475_dscn2599.jpg (86.99 Kb)9805_dscn2602.jpg (174.85 Kb)3733_dscn2603.jpg (141.09 Kb)5817_dscn2604.jpg (85.06 Kb)
4 липня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 1647 Коментарів: 10
Написав: nina 5.07.2014 - 10:34
Кому же достанутся постройки дома престарелых и земля под ними? Кто уже присмотрел для себя этот лакомый кусочек в центре старого города? А старики..., кому они нужны? подержат подержат в больнице и тихонько вывезут кого-куда.
Написав: Стас 5.07.2014 - 12:16
nina, ось тобі Ніна і дадут цю будівлю. Ти йому раду дасиш? Не будеш знати що з ним робити і тут слюні пускати, що масони в особі Рижого у всьому винні. Потім добавиш, що вся громада тупа, тому що не за того голосувала. Всю твою риторику вже на років пять на перед всі знають. Соплі і воплі.
Слава Україні!
Написав: Люди гавно на блюде 8.07.2014 - 17:46
Стас, Ні, треба було так написати, соплі і воплі: "Слава Україні!" biggrinbiggrinbiggrin
Написав: patriot-Lad 11.07.2014 - 12:53
nina, ти ж тіпа бізнес-вумен, то порахуй. Це логічно, у такому випадку, і дуже просто - не бійся! разом із зарплатою (838 тисяч) кошторис за попередній рік склав 1млн.305тис400. А тепер електроенергію, за яку було заплачено 52000грн. і за газ - 95600грн. переведи у подарунковий еквівалент від евросоюзу і ваших революційних лідерів (це буде, немало-небагато, близько 250 000 грн..Нічого проти стареньких немаю, але для Ладижина 8 чоловік похилого віку обходяться як золотенькі (1305400:8=163175 грн. на одного чоловіка в рік, або 13598 грн в місяць, або 447 грн. в день. А чи не простіше на такі гроші поселити наших літніх людей або в закордонних готелях, або у звичайних ладижинців.
Але якже, тут за них вступаються працівники будинку престарілих і починають їх зненацька "любити". Якими безсовісними блазнями бувають люди,коли бояться за свою шкуру або піараться!
І як же ви "патріоти" маєте бути послідовними та підтримувати ваших поценюків, які говорять про скрутне економічне становище, про економію, про відключення газового постачання, про те, що пояси потрібно затягнути (от як би у них на дітородних органах, щоб такі паскуди не розмножувались).
Написав: nina 11.07.2014 - 14:32
patriot-Lad, ви трохи лукавите. Но я хочь і "бізнес-вумен",але примєрно така, як наш будинок престарілих, я вважаю для того і існує влада в місті, щоб дати нам надію на день наступний.Бо ж ніхто ні від чого не застрахований. Сьогодні в мене рило в шоколаді, а завтра якась неочикувана подія і вже треба, щоб хтось потурбувався про мене.Ще коли утворювали в місті будинок престарілих, я з тодішнім керівником розмовляла на цю тему. Він посміявся с того, що маю такі думки, але на сьогодні мої думки не змінилися. Тоді, коли утворювався цей будинок, ситуація, як в державі, так і в Ладижині була набагато гірша. Але влада на щось розраховувала. А лукавство ваше полягає в тому, що розрахунки ви провели відносно 8 людей, це після того, як ви вивезли кудись половину від тої кількості, яка була попередньо. А утриманців будинку має бути їншою, тоді і суми на утримання будуть іншими і не такими вже страшними.
Написав: Pyatkovskiy 11.07.2014 - 17:23
Слишком дорого сдержать человека в таком доме за 447 гр в сутки, уже лучше разместить их в ковчеге. И вообще подобные заведения должны финансироваться меценатами и спонсорами, а не из бюджета.И если есть возможность этих людей перевести в другое место, то это прекрасно!Нужно позаботится об этих людях , а не о существовании самого заведения. Если в другом месте будут созданы лучше условия для жизни, лечения и питания, то это же хорошо и какая разница где этих людей похоронят, В Ладыжине или Херсоне.Важно чтобы они хоть немножко пожили хорошо, а не мучились здесь в не комфортных условиях и в отсутствии заботливого персонала. И хватит на всём пиариться, оппозиционеры зарабатывайте себе рейтинг честно, а не за счёт обездоленных пожилых людей! Если бы мером стал кто то другой , это заведение всё равно бы закрыли в связи с экономией бюджетных средств нашим сегодняшним антинародным олигархическим правительством Яценюка . И за то, что олигархи Майдана несут убытки- отвечают простые люди. На очереди больница.
Написав: victoria 11.07.2014 - 18:36
Pyatkovskiy не забувайте що ви говорите про людей. Можливо вам і все одно де їх поховають, а ось літнім людям, які зараз проживають в закладі зовсім не хочеться виїжджати з Ладижина тому що всі вони місцеві.
Написав: patriot-Lad 11.07.2014 - 20:05
victoria, а ви розмовляли з ними, а ви про щось запитували цих людей, з тими кого кинули їхні рідні! Ви просто їх використовуєте... Хто ви після цього???

nina, ти знову висунула своє "рило в шоколаді" з будки і запитуєш про кількість людей в будинку престарілих.

P.S. А про "рило в шоколаді" ти круто пропіарилась! Це ти на жалість давиш, чи вийшла на рівень "доверительных отношений"?
Написав: Pyatkovskiy 11.07.2014 - 21:46
Виктория! Если самое главное, что вы можете для них сделать- это похоронить в Ладыжине! То может их ещё живыми закапывать, а то вдруг места не хватит потом на кладбище . Моё мнение, что человеку надо помогать при жизни, а не потом красивые цветочки каждый год сажать на могилке. И комфортные условия проживания этих людей должны стоять на первом месте, и даже если город потеряет несколько рабочих мест, то на сэкономленных средствах можно будет создать столько же новых. Главное чтобы жильцы таких заведений чувствовали заботу о себе, могли и отдохнуть и подлечиться , а не казённое отношение, потому что зарплата маленькая.
Написав: nina 12.07.2014 - 09:49
Влад, куда их (пенсионеров увезут), зарплата тоже будет маленькая, но нагрузка на одного работника увеличится. И , наверное от радости за такое к нему доверие, работник будет лучше ухаживать за ладыжинскими стариками, а заодно и за теми, которые уже живут в том доме престарелых. Пожилые люди обычно не хотят менять места жительства и говорят что умереть хотят в своём доме, городе, селе и даже в своей постели. Это не Виктория придумала. Мне ты можешь поверить. Опыт в этом у меня есть. Если не веришь можешь спросить у своей мамы и даже у тёщи. Тёща точно умирать приедет в Украину.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль