Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство, Культура 5 вересня в Ладижині відбудеться відкриття пам’ятника Тарасу Григоровичу Шевченку

5 вересня в Ладижині відбудеться відкриття пам’ятника Тарасу Григоровичу Шевченку

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/0454_taras.jpg
В Україні триває відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Григоровича Шевченка.
З нагоди ювілейної дати, 5 вересня у Ладижині, в рамках конкурсу «Місто своїми руками», який координує Агенція місцевого економічного розвитку, буде встановлено пам’ятник Великому Кобзарю.
Ідея встановлення пам’ятника належить літературно-мистецькому об’єднанню «Стожари» спільно з громадською організацією «Ладижинська громадська рада».
Погруддя Тараса Шевченка встановлять неподалік маленького фонтану на місце де раніше знаходилася кована альтанка. Роботи зі встановлення пам’ятника (гранітний камінь із погруддям та 2-метровий тризуб) розпочалися у середу 27 серпня. Його було виготовлено за кошти компанії ДТЕК – 16 тис. 480 грн. та підприємців міста – 7 тис. 41 грн., пише газета «Нове місто».
Автори проекту – графічний дизайнер поліграфічної артілі «Фай нарт» Богдан Ніколін та коваль Андрій Чепірдак.
29 серпня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 622 Коментарів: 3
Написав: nina 3.09.2014 - 22:34
На яку годину назначено відкриття пам ятника? А то якось незрозуміло коли приходити. Чи не для всіх містян ця подія, і час в яку вона відбуватиметься є черговою таємницею влади?
Написав: folk 4.09.2014 - 11:19
nina, Твій пам'ятник бандері, їдь, йому вклоняйся, поки не підірвали.
Написав: pasa28 4.09.2014 - 11:24
о 10 год!

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль