Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство, Культура 5 вересня в Ладижині відбудеться відкриття пам’ятника Тарасу Григоровичу Шевченку

5 вересня в Ладижині відбудеться відкриття пам’ятника Тарасу Григоровичу Шевченку

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/0454_taras.jpg
В Україні триває відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Григоровича Шевченка.
З нагоди ювілейної дати, 5 вересня у Ладижині, в рамках конкурсу «Місто своїми руками», який координує Агенція місцевого економічного розвитку, буде встановлено пам’ятник Великому Кобзарю.
Ідея встановлення пам’ятника належить літературно-мистецькому об’єднанню «Стожари» спільно з громадською організацією «Ладижинська громадська рада».
Погруддя Тараса Шевченка встановлять неподалік маленького фонтану на місце де раніше знаходилася кована альтанка. Роботи зі встановлення пам’ятника (гранітний камінь із погруддям та 2-метровий тризуб) розпочалися у середу 27 серпня. Його було виготовлено за кошти компанії ДТЕК – 16 тис. 480 грн. та підприємців міста – 7 тис. 41 грн., пише газета «Нове місто».
Автори проекту – графічний дизайнер поліграфічної артілі «Фай нарт» Богдан Ніколін та коваль Андрій Чепірдак.
29 серпня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 694 Коментарів: 3
Написав: nina 3.09.2014 - 22:34
На яку годину назначено відкриття пам ятника? А то якось незрозуміло коли приходити. Чи не для всіх містян ця подія, і час в яку вона відбуватиметься є черговою таємницею влади?
Написав: folk 4.09.2014 - 11:19
nina, Твій пам'ятник бандері, їдь, йому вклоняйся, поки не підірвали.
Написав: pasa28 4.09.2014 - 11:24
о 10 год!

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль