Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Влада 5 лютого Ладижин відвідав Іван Мовчан

5 лютого Ладижин відвідав Іван Мовчан

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/1876_v2.jpg
5 лютого в Ладижині відбулась виїзна робоча нарада, в якій взяли участь голова облдержадміністрації Іван Мовчан, заступник голови обласної Ради Ігор Кревський, міський голова Валерій Коломєйцев, директори Департаментів, начальники управлінь облдержадміністрації, начальники відділів міської ради, керівники підприємств, організацій, установ, представники засобів масової інформації та громадськість міста.
Про це повідомляється на сайті Ладижинської міської ради.
Нарада відбулась до початку сесії Ладижинської міськради, яка була запланована також на 5 лютого.
Під час наради, присутні обговорили підсумки соціально-економічного розвитку міста Ладижина у 2013році.
Директор Департаменту регіонального економічного розвитку облдержадміністрації Андрій Гижко коротко ознайомив присутніх на нараді про підсумки соціально-економічного розвитку Вінницької області у 2013 році.
Голова Вінницької облдержадміністрації Іван Мовчан виступив з визначенням пріоритетних завдань, щодо розвитку Вінницької області у 2014 році.
10 лютий 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 490 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль