Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Интервью 44 маленьких ладижинця отримали подарунки від Діда Мороза

44 маленьких ладижинця отримали подарунки від Діда Мороза

31-го грудня ціла лавина подарунків звалилася на ладижинських дітлахів. Всі вони написали листи Діду Морозу в яких розповіли про свої найзаповітніші мрії.
Як відомо, дива під Новий рік таки здійснюються! Звичайно, без спонсорів не обійшлося.
Секрет відкрила голова громадської спілки «Жінки-трудівниці за майбутнє дітей» Лілія Рубан.
Вона розповіла:
- Наша організація співпрацює з благодійним фондом «Інше життя», який очолює Олена Балашова.
Вона дуже добре знає потреби дітей. Але ж, зрозуміло, що роздавати просто так подарунки ніхто не буде, та й не цікаво, зрештою ні з того, ні з сього за получити омріяну іграшку.
Тому кожен хлопчик чи дівчинка, які вірять у диво, звернулися до Діда Мороза. А його онучка (роль якої виконала Олена Балашова) здійснила їхні бажання.

Того дня 44 маленьких ладижинця отримали те, про що просили – телефони, МП-3 плеєри, скейтборди, багато іграшок та солодощів.
Цього разу ніхто не одержав планшета чи комп’ютера, про які мова йшла чи не в кожному листі.
Як повідомила завідувач відділу у справах сім’ї, дітей та молоді Олена Кравченко, БМФ «Інше життя» і надалі проводитиме різноманітні конкурси. Треба бути тільки активним і не лінивим. І тоді кожному може посміхнутися фортуна.
Джерело інформації: газета «Нове місто»
4 січень 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 558 Коментарів: 2
Написав: Анатолий 15.01.2014 - 09:34
Мечты сбываются, или не сбываются! И наверное не так важно иметь планшет, или компьютер (я своему сыну не могу купить, а письма к деду морозу благотворительные фонды принимают только от малоимущих). Важно другое. Два года назад после встречи с президентом фонда Балашовой Еленой Владимировной, моя жизнь резко изменилась. Тогда моя жена собрала старые вещи, дала адрес и попросила отвезти. 3 дня не получалось, меня пилили. Когда приехал был зол как дворовый пес,час в пробках из-за 3-х пакетов старых тряпок. С порога начал хаять все фонды, требовать адрес кому, и когда будут отданы наши вещи, и тут Балашова. Она не оправдывалась, она сказала:
- Не верите, не отдавайте! Знаете если Бог нас когда и наказывает за что-либо, то он отбирает у нас не разум, а веру в добро!
Сказала и вышла на улицу. А я с этим теперь живу. И поверьте мне очень сложно научиться верить в добро в моем возрасте. Малоимущим детям Ладыжина просто повезло, они встретили Елену Владимировну раньше!
Написав: Григорий 15.01.2014 - 10:55
Анатолий! Да, я помню тот рассадник тараканов который был от этих тряпок в подвале гостинници Акация. Потом эту всю кучу Уколова и КОМпания распихали по квартирам, для размножения. Я не говорю, что помощь это плохо. Но в основном эти бюджетные "активисты" типа У. и Р. хотят делить бабки, показывая свою как бы доброту к людям. А тряпки это сопутствующее. А эта Балашова, случайно не родственница изгнанника рабов Генадия Балашова?

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі

Логін
Пароль