Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Влада 30 вересня відбудеться сесія Ладижинської міської ради

30 вересня відбудеться сесія Ладижинської міської ради

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/2761_img_0207.jpg
30 вересня, о 10.00, у приміщенні сесійної зали Ладижинської міської ради по вул. П.Кравчика,4 відбудеться пленарне засідання чергової 35 сесії Ладижинської міської ради 6 скликання.
Порядок денний:
1. Про виконання міського бюджету за І півріччя 2014 року.
2. Про внесення змін до міського бюджету на 2014 рік.
3. Про встановлення ставок місцевих податків і зборів та затвердження положень до них на 2015 рік.
4. Про встановлення меморіальної дошки.
5. Про утворення комунального закладу «Ладижинський навчально-виховний комплекс №1 (загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний центр)».
6. Про надання дозволу на створення органу самоорганізації населення в селищі Губник.
7. Земельні питання та інші.
Запрошуються депутати міської ради, прокурор міста, голова суду, начальник міського відділу міліції, а також керівники підприємств міста, керівники бюджетних установ та організацій, керівники політичних партій та громадських організацій згідно зі списком запрошених, акредитовані ЗМІ.

Джерело інформації: газета «Нове місто»
18 вересня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 602 Коментарів: 8
Написав: deva 25.09.2014 - 17:35
законно ли строится площадка для машин возле 15 дома и кто хозяин во дворе?
Написав: La-la-La-la 25.09.2014 - 18:13
Для строительства автостоянки возле дома закон не нужен.
Это показала рябовская автостоянка. Тупо можно захватить территорию, поставить там будку с охраной машин и собирать по червонцу.
Partizan
Написав: Partizan 25.09.2014 - 19:23
А до Ряби там тупо захопили землю наркомани. Навіть будку не ставили. А також до Ряби там тупо захопили землю жителі ГРЕСовської 9-ти поверхівки і зробили там мусорку. Притон наркоманів + смітттєзвалище і все це в центрі міста. Красота. А Ряба по варварськи все це знищила. Вот гади.
Написав: Pyatkovskiy 25.09.2014 - 20:36
Partizan, upupup
aleksandr
Написав: aleksandr 25.09.2014 - 21:38
Видалено - особисты образи (v)
Partizan
Написав: Partizan 25.09.2014 - 21:49
Видалено - особисты образи (v)
Написав: La-la-La-la 25.09.2014 - 23:13
наркоманы где, в поле?
//goo.gl/MrwJrc
//goo.gl/d2Hz5Q

а я думал тут
//goo.gl/OVfKvI

Еще подумай о этих двух полях с лево и с право
и о грунте спод двух строящихся домов.
Куда легче деть землю с под ямы под фундамент.
С лево в низу, и с верху по средине?
//goo.gl/uQe6lW

Суть вопроса был как строят, законно ли.
Ответ был нет. Так и надо! И мерия Вас поддержит.
Написав: deva 26.09.2014 - 01:23
Если сама мерия не имеет к этому отношения..то наверно..но если и имеет то тут проблему не решит никто и ставте будки гдекому вздумается...власти нету есть сила...

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль