Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство 3 тисячі гривень для дітей з вадами зору вдалося зібрати ладижинським волонтерам

3 тисячі гривень для дітей з вадами зору вдалося зібрати ладижинським волонтерам

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/thumb/5317_mr1.jpg
Як вже повідомлялося, в Ладижині з 7 по 27 квітня проходила IX Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця» призначена допомоги дітям з вадами зору.
28 квітня, волонтери міської благодійної акції «Серце до серця» підвели підсумок своєї кропіткої праці по збиранню коштів для дітей. Про це повідомляє Ладижинська міська рада.
В цьому році сума склала 3007,50 грн. Кошти були перераховані на рахунок благодійного фонду, через міське відділення Ощадбанку. Збирачі коштів з почуттям задоволення здавали гроші, відчуваючи гордість за свою роботу. Адже ці кошти підуть на добру справу – допомогу хворій дитині.
Найбільшу суму зібрали учні Ладижинської загальноосвітньої школи № 2 – 564грн.62коп. Серед волонтерів відзначилась студентка Ладижинського коледжу Бабій Валентина, яка зібрала 558грн, 15 коп.
29 квітень 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 422 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль