Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство 3 тисячі гривень для дітей з вадами зору вдалося зібрати ладижинським волонтерам

3 тисячі гривень для дітей з вадами зору вдалося зібрати ладижинським волонтерам

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/thumb/5317_mr1.jpg
Як вже повідомлялося, в Ладижині з 7 по 27 квітня проходила IX Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця» призначена допомоги дітям з вадами зору.
28 квітня, волонтери міської благодійної акції «Серце до серця» підвели підсумок своєї кропіткої праці по збиранню коштів для дітей. Про це повідомляє Ладижинська міська рада.
В цьому році сума склала 3007,50 грн. Кошти були перераховані на рахунок благодійного фонду, через міське відділення Ощадбанку. Збирачі коштів з почуттям задоволення здавали гроші, відчуваючи гордість за свою роботу. Адже ці кошти підуть на добру справу – допомогу хворій дитині.
Найбільшу суму зібрали учні Ладижинської загальноосвітньої школи № 2 – 564грн.62коп. Серед волонтерів відзначилась студентка Ладижинського коледжу Бабій Валентина, яка зібрала 558грн, 15 коп.
29 квітень 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 415 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль