Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство 28 грудня в Ладижині провів черговий розіграш призів «Будівельний двір «Максимум»

28 грудня в Ладижині провів черговий розіграш призів «Будівельний двір «Максимум»

Традиційно напередодні Нового року «Будівельний двір «Максимум» проводить серед своїх клієнтів розіграш цінних призів. Для того, щоб взяти участь у акції, необхідно бути власником дисконтної картки і придбати у магазині товару на 10 тисяч гривень за рік.
- Завжди наприкінці року власникам наших дисконтних карток ми даруємо презенти як вдячність за те, що люди обирають для придбання будівельних товарів саме наш магазин, - каже Дмитро Гросу, адміністратор «Максимуму» у Ладижині.
Розіграш призів у Ладижинській філії «Будівельний двір «Максимум» відбувся у суботу 28 грудня. Методом жеребкування були визначені три переможці.
Отже, фільтр для води «Бар’єр» у подарунок отримав Олексій Шкуропат. Ящик з інструментами фірми «Yato» виграв Анатолій Мокранський. Чоловік дуже задоволений подарунком, адже за професією пан Анатолій – механік і має справу з ремонтом машин.
Але найбільше фортуна цього дня посміхнулася ладижинцю Антону Скирді. Він став володарем LCD – телевізора. (До речі, традиційно в якості памятних нагород і подарунків використовуються кришталеві вази, келихи і таке інше. Купити кришталь можна тут: источник)
Також адміністрація «Будівельного двору «Максимум» вирішила віддячити людям які мешкають у навколишніх селах і знаходять можливість, добиратися до магазину і саме тут купують товар. Найактивніші 20-ть із них отримали у подарунок DVD-плеєри. Це люди з Басаличівки, Бубнівки, Василівки, Верхівки, Оляниці, Губника, Лукашівки, Заозерного, Клебані тощо.
- Ми вітаємо усіх наших покупців, а також ладижинців з новорічно-різдвяними святами і запрошуємо їх до нашого магазину. Тут вони зможуть придбати не тільки необхідні товари для будівництва та ремонту за доступними цінами, а й матимуть шанс виграти цінний подарунок, - сказав Д.Гросу.
Джерело інформації: газета «Нове місто»
4 січень 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 1436 Коментарів: 1
Написав: dotepno 5.01.2014 - 11:48
Ха ха ха! Нове місто друкує рекламний матеріал без позначки, що це реклама і гроші заобляє! А ви передруковуєте, вважаючи дану інфу суспілно важливою. Маразм. Таке враження, що ваш сайт - філія назети міскради.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль