Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Економіка 25 % акцій Західенерго виставлять на продаж в березні цього року

25 % акцій Західенерго виставлять на продаж в березні цього року

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/c7ceff33a4af25aef638e1664cf9767f1f1b3d.jpgФонд державного майна розраховує виставити на бiржовi торги 25% акцiй компанiй "ДТЕК Днiпроенерго" (Запорiжжя) i "ДТЕК Захiденерго" (Львiв) у березнi.

Про це сказано в наказi ФДМУ, повідомляє ресурс «Українська енергетика».

Крiм того, у березнi ФДМУ розраховує виставити на бiржовi торги 5% акцiй енергопостачальних компанiй "Миколаївобленерго", "Хмельницькобленерго", а також 5% акцiй Днiпродзержинської ТЕЦ.

Як повiдомляло агентство, "Днiпроенерго" об'єднує Запорiзьку, Криворiзьку й Приднiпровську ТЕС сумарною встановленою електричною потужнiстю 8,185 ГВт.

У березнi 2012 року ДТЕК сконцентрував 72,6% "Днiпроенерго".

ДТЕК володiє 70% "ДТЕК Захiденерго".

ДТЕК управляє енергетичними активами System Capital Management (Донецьк) бiзнесмена Рината Ахметова.
12 лютий 2014 | | Автор:Arhip | Переглядів: 445 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль