Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Влада 24 ладижинські сім’ї, до кінця року поліпшать свої житлові умови

24 ладижинські сім’ї, до кінця року поліпшать свої житлові умови

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/thumb/73_zhitlo.jpeg
Як зазначається на сайті Ладижинської міської ради, для будівництва 24-х квартирного житлового будинку з міського бюджету виділені кошти в сумі 85 тис. грн. Гроші виділені на проведення необхідних інженерних досліджень і робіт. Також виготовлена проектно-кошторисна документація, яка проходить державну технічну експертизу.
Отримані технічні умови на водопостачання, водовідведення, електропостачання.
На даний час, вже 18 сімей, виявили бажання брати участь у проекті «Доступне житло».

В процесі реалізації програми доступного житла в місті Ладижин очікується:


− забезпечити житлом 24 сім`ї шляхом будівництва житлового будинку загальною площею 1287,9 кв. метрів;
− впровадити новий фінансово-інвестиційний механізм державної підтримки, спрямований на забезпечення максимальної ефективності використання державних коштів;
- створити умови для стабільної роботи підприємств будівельної галузі, збереження робочих місць.

Як вже повідомлялося, завершити будівництво 3-х поверхового житлового будинку по вулиці Піонерська, планують вже на початку червня.
Отже, якщо вірити міській владі, вже в цьому році, 24 сім`ї отримають ордери та ключі від квартир у сучасному будинку.
21 січень 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 491 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль