Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Влада 24 ладижинські сім’ї, до кінця року поліпшать свої житлові умови

24 ладижинські сім’ї, до кінця року поліпшать свої житлові умови

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/thumb/73_zhitlo.jpeg
Як зазначається на сайті Ладижинської міської ради, для будівництва 24-х квартирного житлового будинку з міського бюджету виділені кошти в сумі 85 тис. грн. Гроші виділені на проведення необхідних інженерних досліджень і робіт. Також виготовлена проектно-кошторисна документація, яка проходить державну технічну експертизу.
Отримані технічні умови на водопостачання, водовідведення, електропостачання.
На даний час, вже 18 сімей, виявили бажання брати участь у проекті «Доступне житло».

В процесі реалізації програми доступного житла в місті Ладижин очікується:


− забезпечити житлом 24 сім`ї шляхом будівництва житлового будинку загальною площею 1287,9 кв. метрів;
− впровадити новий фінансово-інвестиційний механізм державної підтримки, спрямований на забезпечення максимальної ефективності використання державних коштів;
- створити умови для стабільної роботи підприємств будівельної галузі, збереження робочих місць.

Як вже повідомлялося, завершити будівництво 3-х поверхового житлового будинку по вулиці Піонерська, планують вже на початку червня.
Отже, якщо вірити міській владі, вже в цьому році, 24 сім`ї отримають ордери та ключі від квартир у сучасному будинку.
21 січень 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 426 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль