Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство, Топ-5 20 тисяч гривень зібрала громада Ладижина для потреб мобілізованих земляків

20 тисяч гривень зібрала громада Ладижина для потреб мобілізованих земляків

12 вересня на площі фонтанів, біля намету самооборони, відбулося вилучення коштів зібраних для допомоги військовим що відправились на захист України.
Цього разу акцію по збору коштів влаштували підприємці Ладижина, розміщуючи банки з реквізитами Народної самооборони в магазинах міста. Також, до благодійного збору коштів долучилася гайсинська крамниця «Щедра скриня», хазяйка якої привезла гроші до Ладижина.
Банки з зібраними коштами було вирішено відкривати прямо на площі, щоб за цим процесом міг спостерігати любий охочий. Загальна сума зібраних коштів склала 14 тисяч 208 гривень.
«Енергетик» - 140 грн., «Дельфін» - 759 грн., «Люкс - маркет» - 2502 грн., «Едельвейс» - 132 грн., «Ладижинський ринок» - 3236 грн., «Мрія» - 496 грн., «Меркурій» - 356 грн., «Південний Буг» - 2576 грн., «Водолій» - 555 грн., «Рубін» - 625 грн., «Джерельце» - 454 грн., «Берізка» - 550 грн., «Фея» - 564грн., «Срібна перлина» - 307 грн. та «Щедра скриня» з міста Гайсин - 956 грн.
Три тисячі гривень відразу були передані дружині нашого земляка Віктора Северіна, який отримав серйозне поранення в зоні бойових дій та потребує допомоги на лікування.
Решту коштів, а також гроші зібрані «Народною самообороною міста Ладижина» (3294 грн.) та гроші зібрані під час проведення акції ініційованої директором ладижинської міської бібліотеки Чигириною Т.М. та ПП Чорноморець. О «Книга рятує життя» (2529 грн) було передано комісії по відшкодуванню грошових коштів на забезпечення засобами індивідуального захисту. Загальна сума коштів 20 031 грн.
На ці гроші було придбано:
40 шт. металевих пластин для бронежилетів;
10 шт. полотнів (прослойок) до бронежилетів;
5 шт. чохлів під бронежилет «Корсар».
Самооборона міста Ладижина, приватні підприємці та колектив Ладижинської центральної бібліотеки висловлюють щиру подяку всім, хто не залишився осторонь і зробив посильний вклад в нашу загальну справу - підтримку наших побратимів, що змушені були покинути рідні домівки задля захисту України.
9186_dscn3254.jpg (92.44 Kb)9209_dscn3266.jpg (107.92 Kb)1876_dscn3268.jpg (104.33 Kb)0290_dscn3269.jpg (104.04 Kb)83_dscn3274.jpg (89.17 Kb)
17 вересня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 504 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль