Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство, Интервью 19-річний ладижинець отримав поранення під Донецьком

19-річний ладижинець отримав поранення під Донецьком

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/7958_ato.jpg
Максим Ротор призивався в армію восени 2013-го року і потрапив на контрактну службу у 55-у житомирську бригаду, пише газета «Нове місто».
28 липня, під час обстрілу під Саур-Могилою, що у Донецькій області, юнак отримав поранення від міни. З ним у цій бригаді були ще двоє ладижинців, але де вони зараз Максим не знає.
- Доправили мене у Вінницю 30-го липня, раніше не мали змоги вивезти. Там, на місці витягували осколки, а тут вже будуть зашивати. Один осколок вирішили не чіпати. Кажуть, краще нехай залишається у нозі, отож буде у мене пам'ять про цю війну, - з гіркою посмішкою розповідає Максим.
Юний вояк розповідає, що хлопці, на передовій, тримаються і дуже вдячні людям, які і передачі передають, і самі привозять все що зможуть, бо держава, як не прикро, не може забезпечити всім необхідним.
- Бронежилети хто купував сам, а кому допомогли батьки чи друзі та знайомі, харчі теж добрі люди надають. Місцеві допомагають. Але, тут, як у тому «Весіллі в Малинівці», влада постійно міняється: коли ми прийдемо – вони за нас, коли сепаратисти – за них, - розповідає Максим. – Умови польові – через часті переїзди спали де доведеться, з харчами було складно, а одного разу доводилося пити воду з річки. Перебої зі світлом та газом і поганий зв'язок, тому батьки хвилювалися, коли не могли додзвонитися.
Хлопцю не раз доводилося бачити, як гинуть побратими.
- Спочатку було страшно, а потім звик, хоча до цього й неможливо звикнути. Думаю, що це ще не скоро закінчиться. Ми – пішаки у цій війні, все залежить від вищого командування. Інколи складається враження, що здають свої ж. Щоразу, коли ми робили виїзд, на нашому шляху уже чекала засідка. Ми навіть не знали, куди їдемо, а вони постійно знали. Лише один раз не обстріляли, коли поїхали іншою дорогою, - каже Максим.
Незабаром хлопця випишуть і відправлять у ладижинську міську лікарню на місячну реабілітацію.
- Якщо після цього не комісують, то знову відправлюсь у частину, а потім - у бій. Адже, якщо не ми – то хто ж воюватиме? – каже Максим.
До речі, в Вінницькому військовому шпиталі зараз перебуває лікар Ладижинського ТМО – хірург Петро Бойко, який проходить підготовку до роботи в зоні АТО. На днях його мають відправити в Луганськ. З ладижинських медиків в АТО призвали ренген-лаборанта Павла Маєвського та фельдшера Вадима Магомета.
8 серпня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 954 Коментарів: 1
Написав: Protcenko 18.10.2014 - 19:12
Розкрита таємниця, чому укроСМІ називають своїх карателів "киборгами".
Україна - це ж задзеркалля.

Кіборг = Гробик.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль