Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Влада 19 грудня відзначається професійне свято— День адвокатури

19 грудня відзначається професійне свято— День адвокатури

Щорічно, 19 грудня відзначається професійне свято— День адвокатури.
Метою встановлення свята є визнання великого суспільного значення даного правозахисного інституту в Україні. То наскільки ефективна діяльності адвокатури, служить чітким показником рівня демократії в державі, а також його політичній і економічній стабільності.

З привітаннями до правозахисників звертається міський голова – Валерій Коломєйцев:
Шановні правозахисники!
Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем адвокатури.
Ваша діяльність відіграє дедалі важливішу роль в утвердженні принципу верховенства права, справедливості. Діяльність адвокатури є важливим показником гуманності, демократії і прогресу в державі.
Від вашої самовідданої праці великою мірою залежить дотримання конституційних прав і свобод людини, надійний захист громадян від беззаконня.
Бажаємо вам щастя, здоров’я, родинного тепла, добробуту, натхнення та успіхів у вашій справі забезпечення правопорядку.
Хай у ваших оселях завжди буде мир та злагода! Мудрості вам, шановні адвокати, витримки у відстоюванні справедливості, неупередженості і непохитності!

З повагою, міський голова В.Коломєйцев


Джерело інформації: газета «Нове місто»

Адміністрація сайту «Новини Ладижина» приєднується до привітань.
Шановні адвокати! Нехай зігрівають ваше серце людське визнання, вдячність, любов і доброта, а ваш професіоналізм, компетентність, послідовність та рішучість стануть запорукою плідної роботи, зразком служіння благородній меті – становленню та розвитку Української держави!
19 грудня 2013 | | Автор:victoria | Переглядів: 512 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль