Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Влада 19 грудня відзначається професійне свято— День адвокатури

19 грудня відзначається професійне свято— День адвокатури

Щорічно, 19 грудня відзначається професійне свято— День адвокатури.
Метою встановлення свята є визнання великого суспільного значення даного правозахисного інституту в Україні. То наскільки ефективна діяльності адвокатури, служить чітким показником рівня демократії в державі, а також його політичній і економічній стабільності.

З привітаннями до правозахисників звертається міський голова – Валерій Коломєйцев:
Шановні правозахисники!
Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем адвокатури.
Ваша діяльність відіграє дедалі важливішу роль в утвердженні принципу верховенства права, справедливості. Діяльність адвокатури є важливим показником гуманності, демократії і прогресу в державі.
Від вашої самовідданої праці великою мірою залежить дотримання конституційних прав і свобод людини, надійний захист громадян від беззаконня.
Бажаємо вам щастя, здоров’я, родинного тепла, добробуту, натхнення та успіхів у вашій справі забезпечення правопорядку.
Хай у ваших оселях завжди буде мир та злагода! Мудрості вам, шановні адвокати, витримки у відстоюванні справедливості, неупередженості і непохитності!

З повагою, міський голова В.Коломєйцев


Джерело інформації: газета «Нове місто»

Адміністрація сайту «Новини Ладижина» приєднується до привітань.
Шановні адвокати! Нехай зігрівають ваше серце людське визнання, вдячність, любов і доброта, а ваш професіоналізм, компетентність, послідовність та рішучість стануть запорукою плідної роботи, зразком служіння благородній меті – становленню та розвитку Української держави!
19 грудня 2013 | | Автор:victoria | Переглядів: 441 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль