Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Влада 100 тисяч гривень витратять підприємства Ладижина на ремонт дороги в Гайсинському районі

100 тисяч гривень витратять підприємства Ладижина на ремонт дороги в Гайсинському районі

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/4795_remont.jpg
23 вересня у Гайсині пройшла кущова нарада під головуванням Андрія Гижка, першого заступника голови Вінницької облдержадміністрації.
На зібранні представники восьми районів Вінниччини та міський голова Ладижина Валерій Коломєйцев звітували за підсумками 8 місяців 2014 року про соціально-економічний стан ввірених їм регіонів, пише газета «Нове місто».
Під час звіту міський голова Ладижина повідомив присутнім на нараді ситуацію, щодо ремонту доріг, підготовки до зими, заходів енергозбереження, прокладання водогонів, проблемних питань, пов’язаних із долею біженців зі Сходу країни.
Мер зазначив, що на жаль, тільки 1 млн. грн. у цьому році використаний на дороги.
Особливо Валерій Коломєйцев наголосив на тому, що негайно треба ремонтувати шматок дороги за мостом у Мар’янівці Гайсинського району. Чекати немає можливості – йдуть холоди і заморозки. Точніше дороги там давно немає – лише напрямок у ямах та вибоїнах, де постійно стоять калюжі.
100 тисяч гривень на ремонт вищезгаданої ділянки дороги, за словами міського голови, готові надати підприємства міста. Це буде наша дольова участь у цій дорожній справі. Натомість Автодор повинен за такої дольової участі зробити ремонт дороги у Мар’янівці. Головуючий на нараді Андрій Гижко підтримав пропозицію мера Ладижина і наказав виконати ці роботи у найкоротші терміни.
Нагадаємо, під час наради Валерій Коломєйцев також повідомив, що в Ладижині газом не палитимуть
25 вересня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 583 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль