Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Влада 100 тисяч гривень витратять підприємства Ладижина на ремонт дороги в Гайсинському районі

100 тисяч гривень витратять підприємства Ладижина на ремонт дороги в Гайсинському районі

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/4795_remont.jpg
23 вересня у Гайсині пройшла кущова нарада під головуванням Андрія Гижка, першого заступника голови Вінницької облдержадміністрації.
На зібранні представники восьми районів Вінниччини та міський голова Ладижина Валерій Коломєйцев звітували за підсумками 8 місяців 2014 року про соціально-економічний стан ввірених їм регіонів, пише газета «Нове місто».
Під час звіту міський голова Ладижина повідомив присутнім на нараді ситуацію, щодо ремонту доріг, підготовки до зими, заходів енергозбереження, прокладання водогонів, проблемних питань, пов’язаних із долею біженців зі Сходу країни.
Мер зазначив, що на жаль, тільки 1 млн. грн. у цьому році використаний на дороги.
Особливо Валерій Коломєйцев наголосив на тому, що негайно треба ремонтувати шматок дороги за мостом у Мар’янівці Гайсинського району. Чекати немає можливості – йдуть холоди і заморозки. Точніше дороги там давно немає – лише напрямок у ямах та вибоїнах, де постійно стоять калюжі.
100 тисяч гривень на ремонт вищезгаданої ділянки дороги, за словами міського голови, готові надати підприємства міста. Це буде наша дольова участь у цій дорожній справі. Натомість Автодор повинен за такої дольової участі зробити ремонт дороги у Мар’янівці. Головуючий на нараді Андрій Гижко підтримав пропозицію мера Ладижина і наказав виконати ці роботи у найкоротші терміни.
Нагадаємо, під час наради Валерій Коломєйцев також повідомив, що в Ладижині газом не палитимуть
25 вересня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 559 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль