Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - На громадське обговорення прийшло 4 жителя міста.

На громадське обговорення прийшло 4 жителя міста.

04 квітня відбулось громадське обговорення двох проектів рішень Ладижинської міської ради, які мають неабияке значення для розвитку територіальної громади міста Ладижин. Це Положення про порядок залучення коштів пайової участі у розвитку інфраструктури населених пунктів на території Ладижинської міської ради та Правила благоустрою міста Ладижин.
http//content.foto.mail.ru/mail/ybyut/71/i-73.jpg
Попри те, що ці документи мають неабияке значення для кожного ладижинця, адже встановлюють багато вимог, правил та заборон, своїм правом внести пропозиції та взяло участь всього 4 ладижинця.
Якщо представників влади прийшло більше 10 чоловік, то громадськість міста цього разу була в меншості, тому відбувся фактично круглий стіл, а не громадське обговорення, хоча для проведення такого заходу був замовлений навіть цілий великий зал ПК «Прометей» на кількасот чоловік.
http//content.foto.mail.ru/mail/ybyut/71/i-72.jpg
В громадському обговоренні взяли участь: Андрій Скакодуб, голова ради управління громадської організації «Ладижинська громадська рада», Віктор Оплаканський, який представляв громадську організацію «Народний центр екологічного контролю», також були Юхим Мітков, громадський діяч та депутат міської ради Валерій Дубров.
Невелика кількість учасників не завадила плідно попрацювати протягом години та внести свої пропозиції від громадськості міста в запропоновані проекти рішень міської ради.
Про подробиці та обговорені положення в іншому матеріалі.
5 квітень 2012 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1183 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль