Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - На громадське обговорення прийшло 4 жителя міста.

На громадське обговорення прийшло 4 жителя міста.

04 квітня відбулось громадське обговорення двох проектів рішень Ладижинської міської ради, які мають неабияке значення для розвитку територіальної громади міста Ладижин. Це Положення про порядок залучення коштів пайової участі у розвитку інфраструктури населених пунктів на території Ладижинської міської ради та Правила благоустрою міста Ладижин.
http//content.foto.mail.ru/mail/ybyut/71/i-73.jpg
Попри те, що ці документи мають неабияке значення для кожного ладижинця, адже встановлюють багато вимог, правил та заборон, своїм правом внести пропозиції та взяло участь всього 4 ладижинця.
Якщо представників влади прийшло більше 10 чоловік, то громадськість міста цього разу була в меншості, тому відбувся фактично круглий стіл, а не громадське обговорення, хоча для проведення такого заходу був замовлений навіть цілий великий зал ПК «Прометей» на кількасот чоловік.
http//content.foto.mail.ru/mail/ybyut/71/i-72.jpg
В громадському обговоренні взяли участь: Андрій Скакодуб, голова ради управління громадської організації «Ладижинська громадська рада», Віктор Оплаканський, який представляв громадську організацію «Народний центр екологічного контролю», також були Юхим Мітков, громадський діяч та депутат міської ради Валерій Дубров.
Невелика кількість учасників не завадила плідно попрацювати протягом години та внести свої пропозиції від громадськості міста в запропоновані проекти рішень міської ради.
Про подробиці та обговорені положення в іншому матеріалі.
5 квітень 2012 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1194 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль