Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Культура Юна піаністка з Ладижина посіла призове місце на конкурсі «Перлина Карпат»

Юна піаністка з Ладижина посіла призове місце на конкурсі «Перлина Карпат»

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/5644_katya_2.jpg

Конкурс «Перлина Карпаті» відбувся вперше 10 жовтня, зібравши учасників з різних регіонів України – Львову, Ізмаїлу, Вінниці, Києва, Запоріжжя, Харкова тощо. Серед учасників були таланти різних жанрів, були і вокалісти, і інструментальники, і танцівники, і навіть представники циркового мистецтва. Всього на фестивалі було представлено 126 номерів. А в журі сидів ві український хореограф Григорій Чапкіс, повідомляє NewNews

П’ятикласниця з Ладижина Катерина Грабар представила на розсуд журі фортепіанну п’єсу «Італійська полька» Рахманінова. Незважаючи на те, що поділу на вікові категорії не було передбачено, і свої номери представляли діти, і молоді музиканти, — п’ятикласниця Катерина Грабар підкорила своєю майстерністю і посіла друге призове місце! Призерці вручили диплом, кубок і спеціальний нагрудний знак призера Всеукраїнського фестивалю «Перлина Карпат».

Катя каже, що любить грати на фортепіано і що це не перший її конкурс.

— Я люблю грати на фортепіано. Наша вчителька дуже любить шукати конкурси і їздити на них. Вона знайшла цей фестиваль і хотіла відправити відео. Але бабуся сказала, якщо це вагомий конкурс, то ми не будемо відсилати відео, а поїдемо туди самі. Ми цілий місяць вчили п’єсу і вийшло так, що ми туди потрапили, — розповідає Катя.

Зараз юна піаністка готується до участі у Львівському фестивалі «Українська коляда», який відбудеться 8 січня. Ще один фестиваль на якому хоче побувати Катруся – це «Акорди Хортиці», який традиційно проходить у Запоріжжі. Але зараз коли в країні війна, проведення фестивалю неможливе. Тому найперше, про що мріє Катя — це мир в Україні.
4 листопада 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 420 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль