Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Культура Вінничан запрошують на зустріч із відомим письменником Володимиром Білінським

Вінничан запрошують на зустріч із відомим письменником Володимиром Білінським

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/7584_12938184_1073924422677929_440163551992460_n.jpg

Вперше у місті Вінниці відбудеться зустріч з відомим письменником, дослідником історії України Володимиром Білінським - автором бестселерів «Країна Моксель, або Московія», «Москва Ординська» та «Україна-Русь», а також низка презентацій його книг для студентів, освітян та громадськості Вінниччини.

Попередня програма зустрічей з Володимиром Білінським у м. Вінниці 13-14 квітня 2016 року:

13 квітня:
10:00 - зустріч з студентами Інституту Історії, етнології та права Вінницького державного педагогічного університету ім. М. Коцюбинського (3 поверх, іст. факультет).
14:00 – зустріч з колективом та вчительством Вінницької академії неперервної освіти (актова зала).

14 квітня:

14:00 - зустріч з студентами та викладачами Донецького національного університету (вул. академіка Янгеля 4 (кол. прим. адмінкорпусу ХІмзаводу), 5 пов., актова зала).
17:00 - загальна презентація книг автора і ЗУСТРІЧ З ГРОМАДСЬКІСТЮ МІСТА у Вінницькій обласній універсальній науковій бібліотеці ім. К. Тімірязєва (3 пов., читальний зал, головний корпус).

ВХІД ВІЛЬНИЙ


Не втратьте нагоду почути правдивий і актуальний сьогодні погляд на історію Московії та взаємини двох націй: українців і московитів, про відродження історичної свідомості нашого народу та історичну правду. Автор вщент руйнує міфи московської імперської науки про походження української нації і так зване слов'янське братерство.

Організатори заходів: депутат Вінницької обласної Ради Барцьось Володимир Володимирович та директор Благодійного фонду "Волонтерський тил" Бегас Ніна Олександрівна.5 квітень 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 349 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль