Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Культура Вінничан запрошують на зустріч із відомим письменником Володимиром Білінським

Вінничан запрошують на зустріч із відомим письменником Володимиром Білінським

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/7584_12938184_1073924422677929_440163551992460_n.jpg

Вперше у місті Вінниці відбудеться зустріч з відомим письменником, дослідником історії України Володимиром Білінським - автором бестселерів «Країна Моксель, або Московія», «Москва Ординська» та «Україна-Русь», а також низка презентацій його книг для студентів, освітян та громадськості Вінниччини.

Попередня програма зустрічей з Володимиром Білінським у м. Вінниці 13-14 квітня 2016 року:

13 квітня:
10:00 - зустріч з студентами Інституту Історії, етнології та права Вінницького державного педагогічного університету ім. М. Коцюбинського (3 поверх, іст. факультет).
14:00 – зустріч з колективом та вчительством Вінницької академії неперервної освіти (актова зала).

14 квітня:

14:00 - зустріч з студентами та викладачами Донецького національного університету (вул. академіка Янгеля 4 (кол. прим. адмінкорпусу ХІмзаводу), 5 пов., актова зала).
17:00 - загальна презентація книг автора і ЗУСТРІЧ З ГРОМАДСЬКІСТЮ МІСТА у Вінницькій обласній універсальній науковій бібліотеці ім. К. Тімірязєва (3 пов., читальний зал, головний корпус).

ВХІД ВІЛЬНИЙ


Не втратьте нагоду почути правдивий і актуальний сьогодні погляд на історію Московії та взаємини двох націй: українців і московитів, про відродження історичної свідомості нашого народу та історичну правду. Автор вщент руйнує міфи московської імперської науки про походження української нації і так зване слов'янське братерство.

Організатори заходів: депутат Вінницької обласної Ради Барцьось Володимир Володимирович та директор Благодійного фонду "Волонтерський тил" Бегас Ніна Олександрівна.5 квітень 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 340 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль