Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Культура Вінничан запрошують на зустріч із відомим письменником Володимиром Білінським

Вінничан запрошують на зустріч із відомим письменником Володимиром Білінським

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/7584_12938184_1073924422677929_440163551992460_n.jpg

Вперше у місті Вінниці відбудеться зустріч з відомим письменником, дослідником історії України Володимиром Білінським - автором бестселерів «Країна Моксель, або Московія», «Москва Ординська» та «Україна-Русь», а також низка презентацій його книг для студентів, освітян та громадськості Вінниччини.

Попередня програма зустрічей з Володимиром Білінським у м. Вінниці 13-14 квітня 2016 року:

13 квітня:
10:00 - зустріч з студентами Інституту Історії, етнології та права Вінницького державного педагогічного університету ім. М. Коцюбинського (3 поверх, іст. факультет).
14:00 – зустріч з колективом та вчительством Вінницької академії неперервної освіти (актова зала).

14 квітня:

14:00 - зустріч з студентами та викладачами Донецького національного університету (вул. академіка Янгеля 4 (кол. прим. адмінкорпусу ХІмзаводу), 5 пов., актова зала).
17:00 - загальна презентація книг автора і ЗУСТРІЧ З ГРОМАДСЬКІСТЮ МІСТА у Вінницькій обласній універсальній науковій бібліотеці ім. К. Тімірязєва (3 пов., читальний зал, головний корпус).

ВХІД ВІЛЬНИЙ


Не втратьте нагоду почути правдивий і актуальний сьогодні погляд на історію Московії та взаємини двох націй: українців і московитів, про відродження історичної свідомості нашого народу та історичну правду. Автор вщент руйнує міфи московської імперської науки про походження української нації і так зване слов'янське братерство.

Організатори заходів: депутат Вінницької обласної Ради Барцьось Володимир Володимирович та директор Благодійного фонду "Волонтерський тил" Бегас Ніна Олександрівна.5 квітень 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 331 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль