Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Культура Віктор Бронюк може отримати звання почесного вінничанина

Віктор Бронюк може отримати звання почесного вінничанина

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/73_img_0307.jpg

У Вінниці оберуть ще одного почесного громадянина. Комісія рекомендуватиме кандидатуру лідера гурту «ТІК» Віктора Бронюка. Сам Бронюк теж член комісії, але участі у голосуванні не брав, пишуть 20 хвилин

Майже щорічно у місті проходить конкурс на почесного громадянина Вінниці. Свою історію конкурс розпочинає ще з з 1962 року за цей час обрали 32 почесних жителів Вінниці. Першим з них був Юрій Гагарін.

Минулого року, через ситуацію в країні, конкурс перенесли. Цьогоріч таки мають обрати 33 почесного громадянина.
Комісія розглядала сім кандидатур: Миколи Бардюжи, Віктора Бронюка, Володимира Гройсмана, Дмитра Гройсмана, Івана Кузьміна, Максима Шимка та Олександра Шемета. Найбільше обговорювали дві кандидатури: відомого на всю Україну Віктора Бронюка та колишнього мера міста, а тепер спікера ВР Володимира Гройсмана.

За Віктора Бордюка проголосували 8 членів комісії, а за Володимира Гройсмана – 3. Сам же Гройсман у червні заявляв, що вважає недоцільним розглядати його кандидатуру на звання “почестного” і просив цього не робити.

Як би там не було – перемогла кандидатуру Бронюка. Тепер рекомендацію комісії розгляне виконавчий комітет Вінницької міської ради, а затвердять депутати на сесії міськради. Нагородження почесного громадянина відбудеться на святкування Дня міста, яке пройде 5 вересня.
5 серпня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 489 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль