Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Культура Віктор Бронюк може отримати звання почесного вінничанина

Віктор Бронюк може отримати звання почесного вінничанина

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/73_img_0307.jpg

У Вінниці оберуть ще одного почесного громадянина. Комісія рекомендуватиме кандидатуру лідера гурту «ТІК» Віктора Бронюка. Сам Бронюк теж член комісії, але участі у голосуванні не брав, пишуть 20 хвилин

Майже щорічно у місті проходить конкурс на почесного громадянина Вінниці. Свою історію конкурс розпочинає ще з з 1962 року за цей час обрали 32 почесних жителів Вінниці. Першим з них був Юрій Гагарін.

Минулого року, через ситуацію в країні, конкурс перенесли. Цьогоріч таки мають обрати 33 почесного громадянина.
Комісія розглядала сім кандидатур: Миколи Бардюжи, Віктора Бронюка, Володимира Гройсмана, Дмитра Гройсмана, Івана Кузьміна, Максима Шимка та Олександра Шемета. Найбільше обговорювали дві кандидатури: відомого на всю Україну Віктора Бронюка та колишнього мера міста, а тепер спікера ВР Володимира Гройсмана.

За Віктора Бордюка проголосували 8 членів комісії, а за Володимира Гройсмана – 3. Сам же Гройсман у червні заявляв, що вважає недоцільним розглядати його кандидатуру на звання “почестного” і просив цього не робити.

Як би там не було – перемогла кандидатуру Бронюка. Тепер рекомендацію комісії розгляне виконавчий комітет Вінницької міської ради, а затвердять депутати на сесії міськради. Нагородження почесного громадянина відбудеться на святкування Дня міста, яке пройде 5 вересня.
5 серпня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 496 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль