Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Культура Верховна Рада визначилась зі святкуванням пам’ятних дат у 2016 році

Верховна Рада визначилась зі святкуванням пам’ятних дат у 2016 році

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/2855_calendar.jpg

Верховна Рада України прийняла проект постанови про відзначення і затвердила перелік пам'ятних дат та ювілеїв у 2016 році. Його підтримали 244 з 329 народних депутатів, передає «Преса України».

Згідно з прийнятою постановою, на державному рівні будуть відзначатися близько 15 пам'ятних подій та 60 ювілеїв видатних українців.

Зокрема, 26 лютого 2016 року відзначатиметься друга річниця проведення кримськими татарами в Сімферополі мітингу на підтримку територіальної цілісності України. 13 липня буде днем звільнення Маріуполя. На державному рівні також відзначать ювілеї Івана Скоропадського, Софії Русової, Миколи Миклухо-Маклая, Юрія Іллєнка та інших видатних діячів.

Визначили й список скорботних дат у 2016 році: 26 травня - 90-річчя з дня вбивства Симона Петлюри, 6 липня - 75-річчя масових розстрілів політв'язнів на Західній Україні в 41-му та 30 вересня - 75-річчя початку розстрілів у Бабиному Яру.

3 лютий 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 504 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль