Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Культура Верховна Рада визначилась зі святкуванням пам’ятних дат у 2016 році

Верховна Рада визначилась зі святкуванням пам’ятних дат у 2016 році

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/2855_calendar.jpg

Верховна Рада України прийняла проект постанови про відзначення і затвердила перелік пам'ятних дат та ювілеїв у 2016 році. Його підтримали 244 з 329 народних депутатів, передає «Преса України».

Згідно з прийнятою постановою, на державному рівні будуть відзначатися близько 15 пам'ятних подій та 60 ювілеїв видатних українців.

Зокрема, 26 лютого 2016 року відзначатиметься друга річниця проведення кримськими татарами в Сімферополі мітингу на підтримку територіальної цілісності України. 13 липня буде днем звільнення Маріуполя. На державному рівні також відзначать ювілеї Івана Скоропадського, Софії Русової, Миколи Миклухо-Маклая, Юрія Іллєнка та інших видатних діячів.

Визначили й список скорботних дат у 2016 році: 26 травня - 90-річчя з дня вбивства Симона Петлюри, 6 липня - 75-річчя масових розстрілів політв'язнів на Західній Україні в 41-му та 30 вересня - 75-річчя початку розстрілів у Бабиному Яру.

3 лютий 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 419 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль