Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Культура В Ладижинському коледжі стартував мовно-літературний конкурс імені Т.Шевченка

В Ладижинському коледжі стартував мовно-літературний конкурс імені Т.Шевченка

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/7372_koled.jpg
9 жовтня Ладижинський коледж ВНАУ доєднався до участі у V Міжнародному мовно – літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, повідомляється на офіційному сайті коледжу.
Участь у конкурсі сприятиме вихованню у студентської молоді щирого патріотизму, почуття любові до героїчної історії українського народу та його поетичного слова; формуванню активної життєвої позиції громадянина України.
Завдання для конкурсантів розробили викладачі української мови та літератури Кушнір Н.А., Асауленко Л. М. та Платонова І.Л.
Творчі роботи передбачають теми, пов’язані з творчістю Т. Г. Шевченка, з духовними цінностями української нації, про яку писав у своїх творах Шевченко та мріяв про її щасливе майбуття.
21 жовтня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 449 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль