Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Культура В Ладижинському коледжі стартував мовно-літературний конкурс імені Т.Шевченка

В Ладижинському коледжі стартував мовно-літературний конкурс імені Т.Шевченка

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/7372_koled.jpg
9 жовтня Ладижинський коледж ВНАУ доєднався до участі у V Міжнародному мовно – літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, повідомляється на офіційному сайті коледжу.
Участь у конкурсі сприятиме вихованню у студентської молоді щирого патріотизму, почуття любові до героїчної історії українського народу та його поетичного слова; формуванню активної життєвої позиції громадянина України.
Завдання для конкурсантів розробили викладачі української мови та літератури Кушнір Н.А., Асауленко Л. М. та Платонова І.Л.
Творчі роботи передбачають теми, пов’язані з творчістю Т. Г. Шевченка, з духовними цінностями української нації, про яку писав у своїх творах Шевченко та мріяв про її щасливе майбуття.
21 жовтня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 504 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль