Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Культура, Фото, Відео В Ладижині відбувся вечір творчості Тетяни Рапопорт

В Ладижині відбувся вечір творчості Тетяни Рапопорт

В арт-кав’ярні «Фредерік» у Ладижині презентували творчість поетеси Тетяни Рапопорт, учасниці літературно – мистецьких об’єднань, яка друкується, частіше всього в Інтернет – виданнях.

Про це повідомляє радіо Лада ФМ.

Послухати поетичні рядки, поспілкуватися з творчими людьми та просто приємно провести час прийшли місцеві поети та містяни, яі цікавляться мистецьким та культурним життям міста.

Варто відзначити, що Тетяна Рапопорт – наша землячка, мешкає у Жмеринці, вірші пише з дванадцяти років, за її словами, - римує свій життєвий світогляд. Її поезія водночас життєво проста та оригінальна і по філософськи глибока. Її поетичні рядки часто сатирично – викривальні, поетеса вміє водночас глибоко та яскраво показати життєві реалії. Себе ж вона називає кентавром: «Я не женщина. Я – кентавр с устремлённою вверх головой…».

Сама поетеса , на жаль, не змогла приїхати. Презентацію її творчості ініціювала ладижанка Наталя Дацко, теж поетеса, учасниця міського літературно – мистецького об’єднання «Стожари». Вона розказала про свою подругу Тетяну Рапопорт, намагаючись розкрити життєве кредо поетеси.

«Її батьки працювали у Казахстані, в Усть – Кам’яногірському інституті металургійної промисловості науковими співробітниками. Тетяна потім в Усть – Кам’яногірську закінчила інститут, стала архітектором. Надалі в цьому ж інституті працювала тривалий час. Подальший її творчий розвиток відбувався саме тут. З дванадцяти років вона пише вірші», - розказала Наталя Дацко.

Останнім часом, за її словами, Тетяна Рапопорт розпочала нову творчу працю – пише автобіографічний роман.

Наталя Дацко прочитала вірші Тетяни Рапопорт, заспівала романс Вертинського під музичну фантазію на фортепіано.

Цього вечора всіх майстрів слова творчість Тетяни Рапапорт надихнула на ліричні вірші. Андрій Скакодуб, голова літературно – мистецького об’єднання «Стожари», теж представивши присутнім власну любовну лірику. До нього приєдналася Світлана Кринична, місцева поетеса, учасниця творчого об’єднання «Стожари».

Виступаючі та затишок і особливий стиль кав’ярні справили на присутніх гарне враження та створили затишну і ліричну атмосферу. Подібні презентації у цьому закладі планується проводити часто.

фото від "Новин Ладижина" та Радіо Лада ФМ.

2092_img_0189.jpg (43.9 Kb)8143_img_0190.jpg (69.85 Kb)4096_img_0199.jpg (53 Kb)2419_img_0201.jpg (55.61 Kb)1995_img_0208.jpg (76.73 Kb)3256_146696_dscn7155.jpg (93.23 Kb)2502_14669619_dscn7136.jpg (47.6 Kb)
22 червня 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 837 Коментарів: 1
Написав: OstapBender 22.06.2016 - 15:06
Кентавр... ахаха

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль