Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Культура, Фото, Відео В Ладижині відбувся вечір творчості Тетяни Рапопорт

В Ладижині відбувся вечір творчості Тетяни Рапопорт

В арт-кав’ярні «Фредерік» у Ладижині презентували творчість поетеси Тетяни Рапопорт, учасниці літературно – мистецьких об’єднань, яка друкується, частіше всього в Інтернет – виданнях.

Про це повідомляє радіо Лада ФМ.

Послухати поетичні рядки, поспілкуватися з творчими людьми та просто приємно провести час прийшли місцеві поети та містяни, яі цікавляться мистецьким та культурним життям міста.

Варто відзначити, що Тетяна Рапопорт – наша землячка, мешкає у Жмеринці, вірші пише з дванадцяти років, за її словами, - римує свій життєвий світогляд. Її поезія водночас життєво проста та оригінальна і по філософськи глибока. Її поетичні рядки часто сатирично – викривальні, поетеса вміє водночас глибоко та яскраво показати життєві реалії. Себе ж вона називає кентавром: «Я не женщина. Я – кентавр с устремлённою вверх головой…».

Сама поетеса , на жаль, не змогла приїхати. Презентацію її творчості ініціювала ладижанка Наталя Дацко, теж поетеса, учасниця міського літературно – мистецького об’єднання «Стожари». Вона розказала про свою подругу Тетяну Рапопорт, намагаючись розкрити життєве кредо поетеси.

«Її батьки працювали у Казахстані, в Усть – Кам’яногірському інституті металургійної промисловості науковими співробітниками. Тетяна потім в Усть – Кам’яногірську закінчила інститут, стала архітектором. Надалі в цьому ж інституті працювала тривалий час. Подальший її творчий розвиток відбувався саме тут. З дванадцяти років вона пише вірші», - розказала Наталя Дацко.

Останнім часом, за її словами, Тетяна Рапопорт розпочала нову творчу працю – пише автобіографічний роман.

Наталя Дацко прочитала вірші Тетяни Рапопорт, заспівала романс Вертинського під музичну фантазію на фортепіано.

Цього вечора всіх майстрів слова творчість Тетяни Рапапорт надихнула на ліричні вірші. Андрій Скакодуб, голова літературно – мистецького об’єднання «Стожари», теж представивши присутнім власну любовну лірику. До нього приєдналася Світлана Кринична, місцева поетеса, учасниця творчого об’єднання «Стожари».

Виступаючі та затишок і особливий стиль кав’ярні справили на присутніх гарне враження та створили затишну і ліричну атмосферу. Подібні презентації у цьому закладі планується проводити часто.

фото від "Новин Ладижина" та Радіо Лада ФМ.

2092_img_0189.jpg (43.9 Kb)8143_img_0190.jpg (69.85 Kb)4096_img_0199.jpg (53 Kb)2419_img_0201.jpg (55.61 Kb)1995_img_0208.jpg (76.73 Kb)3256_146696_dscn7155.jpg (93.23 Kb)2502_14669619_dscn7136.jpg (47.6 Kb)
22 червня 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1230 Коментарів: 1
Написав: OstapBender 22.06.2016 - 15:06
Кентавр... ахаха

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль