Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Культура, Фото В Ладижині відбувся ентографічний конкурс "Ой, не ріж косу"

В Ладижині відбувся ентографічний конкурс "Ой, не ріж косу"

9 квітня 2017 року в МБК «Лада» відбувся етнографічний вечір-конкурс «Ой, не ріж косу». Під час заходу глядачі дізнались про народні звичаї та традиції українського народу про дівочу косу. В конкурсі взяли участь учениці молодших, середніх та старших класів шкіл нашого міста.

Про це повідомляє відділ культури Ладижинської міської ради.

Переможцями конкурсу стали у молодшій віковій категорії:

1) у номінації «найдовше волосся» - Яроменко Анна, учениці 3-Б класу ЗОШ №2,

у номінації «найгустіше волосся» - перемога дісталась Дзеркаль Тетяні, учениці 4-Б класу ЗОШ №3;

2) у середній віковій категорії виборола перемогу у номінації «найдовше волосся» Люлько Дарія, учениця 7-А Зош №3,

у номінації «найгустіше волосся» перемогу здобула Вечерко Кіріна 7-А ЗОШ №4;

3) у старшій віковій категорії у номінації «найдовше волосся» переможницею стала Лобачова Софія, учениця 8-Б класу ЗОШ №2,

у номінації «найгустіше волосся» - Безп’ятчук Вероніка, учениця 8-Б ЗОШ №3.

На вечорі взяли активну участь учасники художньої самодіяльності ЗОШ №3:

Карпова Дарія (1-Б) з піснею «Це весна», Люлько Дарія (7-А) з піснею «На зустріч долі», вокальний ансамбль з піснею «Дай, Боже, щастя» (муз.керівник Т.Кудліна)

Також у святі взяли участь колективи МБК «Лада»: народний аматорський вокальний ансамбль «Заграва» (кер. В.Гуліцька), зразковий тунцювальний колектив «Акварель» (кер. О.Макаревич), танювальний колектив «Перлинка» (кер. Н.Полуведько), сектор краєзавства (кер. Т.Макаревич) та солістка народного аматорського фольклорного колективу «Родичі» Л.Семцова.

Захід відбувся за сприяння міського відділу культури і туризму та багатьох підприємців, які стали спонсорами нашого заходу. (До речі, купити одежу з клімат-контролем LimoLady можна на сайті www.shop-wear.com. Тут представлені куртки, ветровки та інша одежа від limo lady з клімат-контролем)

limo lady купить0964_divochi_kosi.jpg (67.7 Kb)4375_nagorodzhennya_molodshoi_kategorii_1.jpg (63.56 Kb)5333_ansambl_zosh_3.jpg (68.78 Kb)0984_nagorodzhennya_molodshoi_kategorii.jpg (63.56 Kb)6516_nagorodzhennya_serednoi_kategorii.jpg (59.94 Kb)9620_nagorodzhennya_starshoi_kategorii.jpg (50.41 Kb)5044_narodni_zvichai_ta_obryadi.jpg (63.18 Kb)9377_uchasnici_vechora-konkursu.jpg (70.11 Kb)
13 квітень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1199 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль