Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Культура, Фото В Ладижині відбувся ентографічний конкурс "Ой, не ріж косу"

В Ладижині відбувся ентографічний конкурс "Ой, не ріж косу"

9 квітня 2017 року в МБК «Лада» відбувся етнографічний вечір-конкурс «Ой, не ріж косу». Під час заходу глядачі дізнались про народні звичаї та традиції українського народу про дівочу косу. В конкурсі взяли участь учениці молодших, середніх та старших класів шкіл нашого міста.

Про це повідомляє відділ культури Ладижинської міської ради.

Переможцями конкурсу стали у молодшій віковій категорії:

1) у номінації «найдовше волосся» - Яроменко Анна, учениці 3-Б класу ЗОШ №2,

у номінації «найгустіше волосся» - перемога дісталась Дзеркаль Тетяні, учениці 4-Б класу ЗОШ №3;

2) у середній віковій категорії виборола перемогу у номінації «найдовше волосся» Люлько Дарія, учениця 7-А Зош №3,

у номінації «найгустіше волосся» перемогу здобула Вечерко Кіріна 7-А ЗОШ №4;

3) у старшій віковій категорії у номінації «найдовше волосся» переможницею стала Лобачова Софія, учениця 8-Б класу ЗОШ №2,

у номінації «найгустіше волосся» - Безп’ятчук Вероніка, учениця 8-Б ЗОШ №3.

На вечорі взяли активну участь учасники художньої самодіяльності ЗОШ №3:

Карпова Дарія (1-Б) з піснею «Це весна», Люлько Дарія (7-А) з піснею «На зустріч долі», вокальний ансамбль з піснею «Дай, Боже, щастя» (муз.керівник Т.Кудліна)

Також у святі взяли участь колективи МБК «Лада»: народний аматорський вокальний ансамбль «Заграва» (кер. В.Гуліцька), зразковий тунцювальний колектив «Акварель» (кер. О.Макаревич), танювальний колектив «Перлинка» (кер. Н.Полуведько), сектор краєзавства (кер. Т.Макаревич) та солістка народного аматорського фольклорного колективу «Родичі» Л.Семцова.

Захід відбувся за сприяння міського відділу культури і туризму та багатьох підприємців, які стали спонсорами нашого заходу. (До речі, купити одежу з клімат-контролем LimoLady можна на сайті www.shop-wear.com. Тут представлені куртки, ветровки та інша одежа від limo lady з клімат-контролем)

limo lady купить0964_divochi_kosi.jpg (67.7 Kb)4375_nagorodzhennya_molodshoi_kategorii_1.jpg (63.56 Kb)5333_ansambl_zosh_3.jpg (68.78 Kb)0984_nagorodzhennya_molodshoi_kategorii.jpg (63.56 Kb)6516_nagorodzhennya_serednoi_kategorii.jpg (59.94 Kb)9620_nagorodzhennya_starshoi_kategorii.jpg (50.41 Kb)5044_narodni_zvichai_ta_obryadi.jpg (63.18 Kb)9377_uchasnici_vechora-konkursu.jpg (70.11 Kb)
13 квітень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1915 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль