Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Культура В Ладижині відбулась зустріч учнівської молоді та талановитих людей Вінниччини

В Ладижині відбулась зустріч учнівської молоді та талановитих людей Вінниччини

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/0369_bibl.jpg

30 січня, в Ладижині, у Центральній міській бібліотеці, відбулося чергове засідання любительського клубу «Краєзнай», повідомляє Ладижинська міська рада.

Цього дня, вчителі історії та учні старших класів ЗОШ № 2, № 3, № 4 зустрілись із краєзнавцем, завідуючим бібліотеки с. Богданівка Тульчинського району, Заслуженим працівником культури України Семеном Миколайовичем Поплавським.

Краєзнавець познайомив школярів зі своєю книгою «Історія села Богданівка». Розповів, як працював над збором історичних та краєзнавчих матеріалів, котрі увійшли до книги. Теми голодомору, Великої Вітчизняної війни перепліталися із історичними віхами міста Ладижин. Учасники зустрічі дізнались про трагедію знищення фашистами в 1941р. 750 радянських воїнів, котрі захищали Ладижин в районі полів с. Лукашівка.

На зустріч із автором книги була запрошена його землячка, ладижинська поетеса Ганна Соловей. Вона розповіла про гостя багато цікавого, зачитала власні вірші, котрі увійшли в його книгу. Також Семен Поплавський та Ганна Соловей виконали старовинну народну українську пісню «Веселість, веселість», яка була створена жителями Богданівки.
8 лютий 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 486 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль