Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Культура В Ладижині відбулась зустріч учнівської молоді та талановитих людей Вінниччини

В Ладижині відбулась зустріч учнівської молоді та талановитих людей Вінниччини

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/0369_bibl.jpg

30 січня, в Ладижині, у Центральній міській бібліотеці, відбулося чергове засідання любительського клубу «Краєзнай», повідомляє Ладижинська міська рада.

Цього дня, вчителі історії та учні старших класів ЗОШ № 2, № 3, № 4 зустрілись із краєзнавцем, завідуючим бібліотеки с. Богданівка Тульчинського району, Заслуженим працівником культури України Семеном Миколайовичем Поплавським.

Краєзнавець познайомив школярів зі своєю книгою «Історія села Богданівка». Розповів, як працював над збором історичних та краєзнавчих матеріалів, котрі увійшли до книги. Теми голодомору, Великої Вітчизняної війни перепліталися із історичними віхами міста Ладижин. Учасники зустрічі дізнались про трагедію знищення фашистами в 1941р. 750 радянських воїнів, котрі захищали Ладижин в районі полів с. Лукашівка.

На зустріч із автором книги була запрошена його землячка, ладижинська поетеса Ганна Соловей. Вона розповіла про гостя багато цікавого, зачитала власні вірші, котрі увійшли в його книгу. Також Семен Поплавський та Ганна Соловей виконали старовинну народну українську пісню «Веселість, веселість», яка була створена жителями Богданівки.
8 лютий 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 477 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль