Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Культура, Афиша В Ладижині відбудеться зустріч з відомою українською письменницею

В Ладижині відбудеться зустріч з відомою українською письменницею

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/pl-lzus9uby.jpg12 березня у місті Ладижин на другому поверсі ТРК "Європейський" нигарні "ТУТ" о 15.00 , відбудеться зустріч із відомою українською письменницею у стилі фентезі Дарою Корній. Мирослава Замойська – так насправді звуть письменницю.

Народилася на Волині, зараз живе у Львові, викладає у Львівській національній академії мистецтв. Чому саме Дара Корній при такому милозвучному прізвищі? Даринкою звуть доньку, Дара походить від її імені, а Корній - дівоче прізвище матері. Донька і мама для неї найперші і найсуворіші критики.

Тривалий час Дара була відома як дитяча письменниця. До фентезі прийшла випадково, коли її 15-літня донька почала читати «Гаррі Поттера» та «Сутінки». Мирослава намагалась пояснити донці, що ті твори фентезі є насправді чужою літературою, що є література, яка була б цікавішою. На що Даринка їй відповідала: «Знаєш яка? Напиши сама!». І вона знала, і написала, і довела, що пише не гірше за іноземних авторів. «Гонихмарник» - перший її роман написаний у жанрі міського фентезі. Роман приніс авторці третью премію літературного конкурсу «Коронація слова» 2010 року. Після публікації «Гонихмарника» Дара Корній отримала неофіційне звання «української Стефані Майєр».

Вона пише живою, простою українською мовою, часом вдало застосовуючи діалектизми, вміло зацікавлює оригінальним сюжетом вплітаючи до нього українські міфи. Відповідно чому героями її книг стали: потерчата, відьми, енергетичні вампіри, янголи, люди наділенні надприродними силами і це не дивина, адже її захоплення: дохристиянська міфологія, праукраїнські вірування, етнографія, казки та народна музика.

Такі твори письменниці, як: «Гонихмарник», «Тому що ти є», «Зірка для тебе», «Щоденник Мавки», «Зозулята зими» здобули прихильність поціновувачів вишуканого літературного слова. Проте варта особливої уваги серія книг «Зворотній бік» Дари Корній, де вперше з`являється чітко виражена й відома Слов`янська міфологія, до цієї серії ввійшли: «Зворотній бік світла», «Зворотній бік темряви» та нова книга «Зворотній бік сутіні».

Приклад творчості Дари Корній свідчить, що сучасна українська література може успішно конкурувати з літературою закордонною. Сама ж Мирослава Іванівна є справжнім талантом сучасності, дуже щира людина, яка легка у спілкуванні, про що можна пересвідчитись на літературній зустрічі з письменницею.
29 лютий 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1330 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі

Логін
Пароль