Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Культура, RSS-Ladyjin В Центральній бібліотеці міста Ладижина демонструється виставка – роздум «Краса і велич символів держави»

В Центральній бібліотеці міста Ладижина демонструється виставка – роздум «Краса і велич символів держави»

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/5542_bibl.jpg
З 11 березня в дорослому відділі Центральної міської бібліотеки міста Ладижина розгорнута виставка – роздум «Краса і велич символів держави». Зібрана література розповідає про походження, зміст та багатовікові традиції державних символів.
Про це повідомляється на сайті Ладижинської міської ради.
Державні символи, це не випадкові значки і барви, вони є важливим атрибутом сучасної держави, складовою її конституційного ладу. Символи нації, що створювалися нею в процесі власного державотворення, з часом, стали державними у результаті їх закріплення на законодавчо-правовому рівні. Унаочнена в символіці історична традиція, перетворює населення на народ, формує націю. Державні символи України виражають провідну роль нації у становленні власної держави.
12 березень 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 434 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль