Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Культура В центральній бібліотеці було проведено творчий захід "Нам є ким пишатись"

В центральній бібліотеці було проведено творчий захід "Нам є ким пишатись"

21 вересня 2018 року в дорослому відділі центральної міської бібліотеки відбувся усний краєзнавчий журнал «Нам є ким пишатися» для учнів 11 класу ЗОШ № 3.

Про це повідомляє відділ культури Ладижинської міської ради.

У заході взяли участь: ладижинський бард, учасник проекту "100 пісень для України" Василь Панцирєв, члени літературно-мистецького об’єднання «Стожари» Ганна Соловей, Євдокія Бондарчук, Алла Журавка.

Василь Панцирєв виконував свої пісні та пісні, написані на вірші місцевих поетів в рамках проекту "100 пісень для України".

Запрошені поетиси читали свої вірші та гуморески. Таісія Дагдій демонструвала вироби з бісеру та вишивки різної тематики. Зустріч відбулась в атмосфері щирості, тепла, невимушеності. Усі були дуже задоволені. Всім учасникам зустрічі були вручені квіти та сувеніри.

2302_1.jpg (97.89 Kb)89_2.jpg (99.86 Kb)5941_3.jpg (100.82 Kb)
28 вересня 2018 | | Автор:redaktor | Переглядів: 445 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль