Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Культура У Вінниці визначать кращих гумористів

У Вінниці визначать кращих гумористів

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/4521_thumb_image.jpg

У Вінницькій дитячій школі мистецтв 31 березня об 11:00 відбудеться Х міський конкурс сатири і гумору "Вінницька гуморина" ім. А.П.Гарматюка, повідомляють у прес-службі міської ради.

Конкурс проводиться у трьох номінаціях. Перша – читці, у якій учасники декламуватимуть віршовані та прозові твори Л.Глібова, С.Руданського, О.Вишні, П.Глазового, А.Гарматюка, Л.Куцого і інших авторів.

Друга номінація – українські жартівливі пісні. Тут учасники виконують українські жартівливі народні та авторські пісні.

Третя номінація – весела палітра, у якій юні художники представлятимуть ілюстрації на твори відомих українських, зокрема вінницьких сатириків та гумористів, кумедні історії і пригоди з повсякденного життя, смішні шкільні історії, дружні шаржі тощо.

Творчі роботи юних художників буде презентовано на виставці малюнків "Весела планета".

Загалом на участь у конкурсі подано понад 80 заявок учнів загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів, вихованців клубних установ, користувачів Вінницької ЦБС віком від 9 до 17 років.
28 березень 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 407 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль