Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Культура У Вінниці відбулась презентація виставки "Трагічні скрижалі української науки"

У Вінниці відбулась презентація виставки "Трагічні скрижалі української науки"

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/5939_0cc580db09e80ddfda928dd071fb5a6fbeceb52e.jpg

Вінниця стала третім містом після Києва і Львова, де відбулась презентація виставки "Трагічні скрижалі української науки". Захід пройшов у приміщенні ВНТУ. Пише УНН-Центр з посиланням на прес-службу ВНТУ.

Виставку представив автор і керівник проекту Василь Шендеровський, член Ради Всеукраїнської правової організації "Меморіал" ім. Василя Стуса, доктор фізико-математичних наук, професор, провідний науковий співробітник Інституту фізики НАН України.

Власне на основі нарисів про славетних українських науковців, культурних діячів, котрі видрукувані в тритомнику Василя Шендеровського "Нехай не гасне світ науки", і створена ця експозиція.

Відкриваючи вернісаж про українських учених, ректор ВНТУ, доктор технічних наук, професор Володимир Грабко зауважив:
Розробники проекту стверджують, що виставка є лише невеликою даниною світлої пам'яті вченим, знищених кремлівською системою. Матеріали виставки відображають становище української науки в умовах переслідувань під лозунгом боротьби з українським буржуазним націоналізмом.
6 березень 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 294 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль