Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Культура У Вінниці відбулась презентація виставки "Трагічні скрижалі української науки"

У Вінниці відбулась презентація виставки "Трагічні скрижалі української науки"

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/5939_0cc580db09e80ddfda928dd071fb5a6fbeceb52e.jpg

Вінниця стала третім містом після Києва і Львова, де відбулась презентація виставки "Трагічні скрижалі української науки". Захід пройшов у приміщенні ВНТУ. Пише УНН-Центр з посиланням на прес-службу ВНТУ.

Виставку представив автор і керівник проекту Василь Шендеровський, член Ради Всеукраїнської правової організації "Меморіал" ім. Василя Стуса, доктор фізико-математичних наук, професор, провідний науковий співробітник Інституту фізики НАН України.

Власне на основі нарисів про славетних українських науковців, культурних діячів, котрі видрукувані в тритомнику Василя Шендеровського "Нехай не гасне світ науки", і створена ця експозиція.

Відкриваючи вернісаж про українських учених, ректор ВНТУ, доктор технічних наук, професор Володимир Грабко зауважив:
Розробники проекту стверджують, що виставка є лише невеликою даниною світлої пам'яті вченим, знищених кремлівською системою. Матеріали виставки відображають становище української науки в умовах переслідувань під лозунгом боротьби з українським буржуазним націоналізмом.
6 березень 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 307 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль