Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Культура У Вінниці урочисто презентували поезіомат - автомат, який читає вірші

У Вінниці урочисто презентували поезіомат - автомат, який читає вірші

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/8080_poez2.jpg

У Вінниці урочисто презентували поезіомат - автомат, який читає замовлені вірші із списку, повідомляє Вінниця.depo.ua

Це сталося 10 липня, на площі ім. Тараса Шевченка, що біля краєзнавчого і художнього музеїв. Презентація пройшла в рамках традиційних п'ятничних Шевченківських вечорів - з виставкою майстрів народних ремесел і концертною програмою.
Диво-автомат, який нагадує велику трубу або перископ підводного човна, як мінімум до кінця літа декламуватиме вінничанам поезії. П'ять з них - чеських поетів. Це не дивно, адже поезіомат винайшли в Чехії (його автором є власник чеських кав'ярень Ондржей Кобза) і привезли до України з цієї країни.

Як розповів один з організаторів встановлення поезіомату у Вінниці Олександр Вешелені, такий диво-автомат в Україні лише один. Перед цим його презентували в квітні у Києві. А взагалі перший у світі поезіомат з'явився не так давно - в березні цього року в Празі. Його виробництво коштувало близько 200 тисяч крон.

До Вінниці поезіомат привезли за сприяння Чеського культурного центру.

Кожен вінничанин зможе замовити у поезіомата вірш, який йому до вподоби. Для цього треба нажати кнопку біля потрібної позиції. Причому, на відміну від розповсюджених у світі музичних автоматів, гроші за це платити не потрібно.
13 липня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 467 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль