Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Культура У Вінниці обрали найкрасивіших юних вінничанок

У Вінниці обрали найкрасивіших юних вінничанок

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/22_medium-14670401764-.jpg

26 червня, у Вінниці обрали найкрасивіших юних вінничанок, повідомляє Інформаційна Вінниччина.

Фінал конкурсу «Міні-Міс Вінниця2016» проходив у театрі ім. М.Садовського. На статус найкращої дівчинки міста претендували 32 конкурсантки. Юні красуні змагалися у двох категоріях – старшій та молодшій.

Гран-прі у категорії наймолодших учасниць отримала 6-річна Домініка Маріванчук.

Серед дівчаток шкільного віку корону здобула 9-річна Анастасія Дідух.

У ході конкурсу конкурсантки презентували себе і місце, де вони живуть. Далі, відповідно до традицій конкурсів краси, малеча дефілювала у сукнях та хизувалася своїми талантами. Переможниці, крім титульних корон і стрічок, отримали ще й суперприз – подорож до Діснейленду.

4395_b3f3c3a16e39a5d7f28ba9009a91b0.jpg (73.88 Kb)0980_247f005d105bfa5998f0386e23705170.jpg (.56 Kb)
28 червня 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 504 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль