Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Культура У селі Летківка відбулось урочисте відкриття пам’ятника Т.Г. Шевченку

У селі Летківка відбулось урочисте відкриття пам’ятника Т.Г. Шевченку

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/0365_shev.jpg

В урочистостях взяли участь перший заступник голови Тростянецької райдержадміністрації М.В. Оліянчук та заступник голови райдержадміністрації В.Г. Задорожний. Про це повідомляє відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Тростянецької райдержадміністрації.

Ініціював встановлення пам’ятника великому Кобзарю Летківський осередок УРК, який очолює М.В. Прус (голова районного товариства УРК, полковник УРК).

Також, на заході були присутні представники районних товариств УРК з районів області, сільський голова Л.І. Драпак, жителі громади, комунальні ЗМІ району.

Аматори Тростянецького РБК та Летківського СБК подарували усім присутнім святковий концерт.

В ході заходу священнослужителями Тростянецької та Летківської УПЦ КП було освячено пам’ятник Кобзаря.

Усіх, хто був причетних до організації заходу та встановлення пам’ятника було нагороджено подяками районного товариства УРК.

Варто відзначити, що у районі це друге погруддя присвячене великому поету, генію українського народу. Перше знаходиться у селі Ілляшівка.

17 серпня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 445 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль