Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Культура У селі Летківка відбулось урочисте відкриття пам’ятника Т.Г. Шевченку

У селі Летківка відбулось урочисте відкриття пам’ятника Т.Г. Шевченку

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/0365_shev.jpg

В урочистостях взяли участь перший заступник голови Тростянецької райдержадміністрації М.В. Оліянчук та заступник голови райдержадміністрації В.Г. Задорожний. Про це повідомляє відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Тростянецької райдержадміністрації.

Ініціював встановлення пам’ятника великому Кобзарю Летківський осередок УРК, який очолює М.В. Прус (голова районного товариства УРК, полковник УРК).

Також, на заході були присутні представники районних товариств УРК з районів області, сільський голова Л.І. Драпак, жителі громади, комунальні ЗМІ району.

Аматори Тростянецького РБК та Летківського СБК подарували усім присутнім святковий концерт.

В ході заходу священнослужителями Тростянецької та Летківської УПЦ КП було освячено пам’ятник Кобзаря.

Усіх, хто був причетних до організації заходу та встановлення пам’ятника було нагороджено подяками районного товариства УРК.

Варто відзначити, що у районі це друге погруддя присвячене великому поету, генію українського народу. Перше знаходиться у селі Ілляшівка.

17 серпня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 488 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль