Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Культура У селі Летківка відбулось урочисте відкриття пам’ятника Т.Г. Шевченку

У селі Летківка відбулось урочисте відкриття пам’ятника Т.Г. Шевченку

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/0365_shev.jpg

В урочистостях взяли участь перший заступник голови Тростянецької райдержадміністрації М.В. Оліянчук та заступник голови райдержадміністрації В.Г. Задорожний. Про це повідомляє відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Тростянецької райдержадміністрації.

Ініціював встановлення пам’ятника великому Кобзарю Летківський осередок УРК, який очолює М.В. Прус (голова районного товариства УРК, полковник УРК).

Також, на заході були присутні представники районних товариств УРК з районів області, сільський голова Л.І. Драпак, жителі громади, комунальні ЗМІ району.

Аматори Тростянецького РБК та Летківського СБК подарували усім присутнім святковий концерт.

В ході заходу священнослужителями Тростянецької та Летківської УПЦ КП було освячено пам’ятник Кобзаря.

Усіх, хто був причетних до організації заходу та встановлення пам’ятника було нагороджено подяками районного товариства УРК.

Варто відзначити, що у районі це друге погруддя присвячене великому поету, генію українського народу. Перше знаходиться у селі Ілляшівка.

17 серпня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 499 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль