Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Культура У Ладижинському аграрному коледжі пройшло обласне методичне об’єднання викладачів світової літератури

У Ладижинському аграрному коледжі пройшло обласне методичне об’єднання викладачів світової літератури

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/4542_ehn3.jpg

10 березня 2015 року у Ладижинському коледжі ВНАУ пройшло засідання обласного методичного об’єднання викладачів світової літератури. Учасників заходу привітно зустрічали студенти, викладачі циклової комісії Гуманітарних дисциплін та адміністрація коледжу.

Розпочалась зустріч вшануванням великого українського пророка, поета та художника Тараса Григоровича Шевченка біля монумента великого митця на площі міста Ладижина. Приємно вразили виступи студентів коледжу та місцевих поетів, які вшанували Кобзаря покладеними на музику віршами та декламуванням поезій поета. Також учасники ознайомитись із виставкою присвяченою Шевченку, яка проходила в головному корпусі Ладижинського аграрного коледжу.

Далі гості завітали на відкрите заняття на тему «Трагізм життєвої долі Анни Ахматової», яке проводила викладач коледжу Платонова Ірина Леонідівна. Викладач продемонструвала власне вміння взаємодіяти з групою, високий рівень фахової підготовки та професійної компетентності.

Викладачі, які були запрошені на заняття, відзначили добру психологічну атмосферу, вміння викладача подати матеріал, різноманітність використаних викладачем методичних прийомів.

На завершення присутні прослухали виступи викладача ВТПК ВНАУ Микитюка В.О. на тему: «Впровадження інтерактивних методів навчання на заняттях світової літератури» та голови ОМО викладачів світової літератури Очкань Г.О. на тему: «Закон України «Про освіту».

Варто підкреслити, що такі заходи допомагають викладачам підвищувати їх педагогічну майстерність, методичний і науковий рівень, забезпечують високий рівень кваліфікації педагогічних кадрів, сприяють впровадженню різноманітних форм та методів активізації пізнавальної діяльності та організації самостійної роботи студентів.
17 березень 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 522 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль