Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Культура У Ладижинському аграрному коледжі пройшло обласне методичне об’єднання викладачів світової літератури

У Ладижинському аграрному коледжі пройшло обласне методичне об’єднання викладачів світової літератури

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/4542_ehn3.jpg

10 березня 2015 року у Ладижинському коледжі ВНАУ пройшло засідання обласного методичного об’єднання викладачів світової літератури. Учасників заходу привітно зустрічали студенти, викладачі циклової комісії Гуманітарних дисциплін та адміністрація коледжу.

Розпочалась зустріч вшануванням великого українського пророка, поета та художника Тараса Григоровича Шевченка біля монумента великого митця на площі міста Ладижина. Приємно вразили виступи студентів коледжу та місцевих поетів, які вшанували Кобзаря покладеними на музику віршами та декламуванням поезій поета. Також учасники ознайомитись із виставкою присвяченою Шевченку, яка проходила в головному корпусі Ладижинського аграрного коледжу.

Далі гості завітали на відкрите заняття на тему «Трагізм життєвої долі Анни Ахматової», яке проводила викладач коледжу Платонова Ірина Леонідівна. Викладач продемонструвала власне вміння взаємодіяти з групою, високий рівень фахової підготовки та професійної компетентності.

Викладачі, які були запрошені на заняття, відзначили добру психологічну атмосферу, вміння викладача подати матеріал, різноманітність використаних викладачем методичних прийомів.

На завершення присутні прослухали виступи викладача ВТПК ВНАУ Микитюка В.О. на тему: «Впровадження інтерактивних методів навчання на заняттях світової літератури» та голови ОМО викладачів світової літератури Очкань Г.О. на тему: «Закон України «Про освіту».

Варто підкреслити, що такі заходи допомагають викладачам підвищувати їх педагогічну майстерність, методичний і науковий рівень, забезпечують високий рівень кваліфікації педагогічних кадрів, сприяють впровадженню різноманітних форм та методів активізації пізнавальної діяльності та організації самостійної роботи студентів.
17 березень 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 517 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль