Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Культура У Ладижинській міській бібліотеці відбулась презентація періодичних видань

У Ладижинській міській бібліотеці відбулась презентація періодичних видань

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/1551_bibl.jpg

Сьогодні, популяризація періодичних видань у бібліотеках набуває особливого значення.
Основна мета - надання інформаційної допомоги користувачам бібліотеки у задоволенні їхніх потреб через газети та журнали, формування художнього смаку, культури читання тощо.

З нагоди Всесвітнього дня свободи преси, який проголошено Генеральною Асамблеєю ООН відзначати 3 травня, для інформування про новинки періодики, 30 квітня в дорослому відділі міської центральної бібліотеки,проведено презентацію періодичних видань, пише Ладижинська міська рада.

В ході презентації, на яку запросили учнів ЗОШ № 3, були представлені найкращі зразки журналів та газет, за різним цільовим призначенням: офіційні, політичні, наукові, науково-попу¬лярні, літератур¬но-художні, навчальні, інформаційні, та ін. Найцікавіші публікації піддалися детальному аналізу.
12 травня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 602 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль