Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Культура У Ладижині відзначили День Європи

У Ладижині відзначили День Європи

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/3095_den_europu_sever.jpg

Відзначення Дня Європи у Ладижині розпочалось 16 травня, пише Ладижинська міська рада.

В цей день у загальноосвітній школі № 4 відбувся черговий випуск радіогазети на тему «Європа – наш спільний дім».
Радіолінійки «Європа – це ми», «День Європи» відбулись також у ЗОШ № 3 та № 2.

У Ладижинському НВК «Спадщина» з 19.05 працювала фотовиставка «Країни Європи очима дітей». Також учні цього закладу випустили буклет «Україна – це Європа».

Фотовиставка відбулась також у школі № 2. У відео презентації «Подорожуємо Європою взяли участь учні Лукашівського НВК».

В період з 16 по 21 травня відбулись круглі столи, години спілкування та інші виховні заходи, організаторами яких були учні та педагоги.

Завершиться відзначення Дня Європи у місті 29 травня. У цей день відділ міської ради з питань фізичної культури і спорту проведе відкритий чемпіонат міста з маутинбайку.
24 травня 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 459 Коментарів: 2
Написав: Wanch 25.05.2016 - 07:06
Вікторія! Це добре, що відзначаються всякі події!
biggrin Але якщо: "Європа, це - ми"!
То для чого ми туда пхаємось???
Нас будуть дурити Європою допоки при владі Рошен!
Написав: victoria 25.05.2016 - 11:22
Wanch, нещодавно мені пощастило побувати у європейській країні і повірте, нам є до чого прагнути.
Та, на мою думку, найближчим часом європейського рівня життя нам досягти не вдасться, і справа тут навіть не у нині діючій владі, а у роками вибудуваній корупційній системі.
Втім, відзначення Дня Європи наголошує на тому, що Україна взяла стратегічний курс на європейську інтеграцію.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль