Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Культура У Ладижині відзначили День Європи

У Ладижині відзначили День Європи

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/3095_den_europu_sever.jpg

Відзначення Дня Європи у Ладижині розпочалось 16 травня, пише Ладижинська міська рада.

В цей день у загальноосвітній школі № 4 відбувся черговий випуск радіогазети на тему «Європа – наш спільний дім».
Радіолінійки «Європа – це ми», «День Європи» відбулись також у ЗОШ № 3 та № 2.

У Ладижинському НВК «Спадщина» з 19.05 працювала фотовиставка «Країни Європи очима дітей». Також учні цього закладу випустили буклет «Україна – це Європа».

Фотовиставка відбулась також у школі № 2. У відео презентації «Подорожуємо Європою взяли участь учні Лукашівського НВК».

В період з 16 по 21 травня відбулись круглі столи, години спілкування та інші виховні заходи, організаторами яких були учні та педагоги.

Завершиться відзначення Дня Європи у місті 29 травня. У цей день відділ міської ради з питань фізичної культури і спорту проведе відкритий чемпіонат міста з маутинбайку.
24 травня 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 369 Коментарів: 2
Написав: Wanch 25.05.2016 - 07:06
Вікторія! Це добре, що відзначаються всякі події!
biggrin Але якщо: "Європа, це - ми"!
То для чого ми туда пхаємось???
Нас будуть дурити Європою допоки при владі Рошен!
Написав: victoria 25.05.2016 - 11:22
Wanch, нещодавно мені пощастило побувати у європейській країні і повірте, нам є до чого прагнути.
Та, на мою думку, найближчим часом європейського рівня життя нам досягти не вдасться, і справа тут навіть не у нині діючій владі, а у роками вибудуваній корупційній системі.
Втім, відзначення Дня Європи наголошує на тому, що Україна взяла стратегічний курс на європейську інтеграцію.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль