Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Культура Твори ладижинського поета увійшли до літературно-мистецького часопису "PHOENIX"

Твори ладижинського поета увійшли до літературно-мистецького часопису "PHOENIX"

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/9347_tvir.jpg

Невдовзі світ побачить третій випуск літературно-мистецького часопису "PHOENIX" до якого увійшли твори майстрів слова із різних куточків України, а також з Парижа. Серед списку талановитих авторів, є також ім’я ладижинського поета Андрія Скакодуба.

Невдовзі світ побачить третій випуск літературно-мистецького часопису "PHOENIX".

"PHOENIX" – в перекладі з англійської означає – Фенікс – міфічний птах що знову і знову "відроджується з попелу"...

«Наша вогняна пташка рветься побачити світ. Твори надійшли до нас з різних куточків України від Львова до Харкова, а також з Парижа. Серед наших авторів є як досвідченні та знанні майстри слова, так і початківці. Не за горами й презентація», - повідомляє Творче об’єднання "Phoenix". Альманах "Phoenix" у соціальних мережах.

Серед списку талановитих авторів, твори яких увійшли до третього випуску літературно-мистецького часопису "PHOENIX", є також ім’я ладижинського поета голови літературно-мистецького об’єднання «Стожари» Андрія Скакодуба.

Нагадаємо, це вже не перші творчі досягнення Андрія Скакодуба на поетичному поприщі. Так, нещодавно пан Андрій посів друге місце у конкурсі творчих робіт «Герої не вмирають!», що проходив у місті Луцьку в рамках благодійного артмарафону «Поезія Перемоги».
8 червня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 547 Коментарів: 2
Написав: Sidir-Gnatovich 9.06.2015 - 08:35
Вітаю!Поэту
Поэт! не дорожи любовию народной.
Восторженных похвал пройдет минутный шум;
Услышишь суд глупца и смех толпы холодной,
Но ты останься тверд, спокоен и угрюм.
Ты царь: живи один. Дорогою свободной
Иди, куда влечет тебя свободный ум,
Усовершенствуя плоды любимых дум,
Не требуя наград за подвиг благородный.
Они в самом тебе. Ты сам свой высший суд;
Всех строже оценить умеешь ты свой труд.
Ты им доволен ли, взыскательный художник?
Доволен? Так пускай толпа его бранит
И плюет на алтарь, где твой огонь горит,
И в детской резвости колеблет твой треножник.
А.С. Пушкин
Написав: nina 9.06.2015 - 09:34
Классный коммент и в тему. Так можно сказать не только о поэтах а и о всех представителях искусства. Спасибо Пушкину и тому, кто его читает.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль