Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Культура Твори ладижинського поета увійшли до літературно-мистецького часопису "PHOENIX"

Твори ладижинського поета увійшли до літературно-мистецького часопису "PHOENIX"

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/9347_tvir.jpg

Невдовзі світ побачить третій випуск літературно-мистецького часопису "PHOENIX" до якого увійшли твори майстрів слова із різних куточків України, а також з Парижа. Серед списку талановитих авторів, є також ім’я ладижинського поета Андрія Скакодуба.

Невдовзі світ побачить третій випуск літературно-мистецького часопису "PHOENIX".

"PHOENIX" – в перекладі з англійської означає – Фенікс – міфічний птах що знову і знову "відроджується з попелу"...

«Наша вогняна пташка рветься побачити світ. Твори надійшли до нас з різних куточків України від Львова до Харкова, а також з Парижа. Серед наших авторів є як досвідченні та знанні майстри слова, так і початківці. Не за горами й презентація», - повідомляє Творче об’єднання "Phoenix". Альманах "Phoenix" у соціальних мережах.

Серед списку талановитих авторів, твори яких увійшли до третього випуску літературно-мистецького часопису "PHOENIX", є також ім’я ладижинського поета голови літературно-мистецького об’єднання «Стожари» Андрія Скакодуба.

Нагадаємо, це вже не перші творчі досягнення Андрія Скакодуба на поетичному поприщі. Так, нещодавно пан Андрій посів друге місце у конкурсі творчих робіт «Герої не вмирають!», що проходив у місті Луцьку в рамках благодійного артмарафону «Поезія Перемоги».
8 червня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 537 Коментарів: 2
Написав: Sidir-Gnatovich 9.06.2015 - 08:35
Вітаю!Поэту
Поэт! не дорожи любовию народной.
Восторженных похвал пройдет минутный шум;
Услышишь суд глупца и смех толпы холодной,
Но ты останься тверд, спокоен и угрюм.
Ты царь: живи один. Дорогою свободной
Иди, куда влечет тебя свободный ум,
Усовершенствуя плоды любимых дум,
Не требуя наград за подвиг благородный.
Они в самом тебе. Ты сам свой высший суд;
Всех строже оценить умеешь ты свой труд.
Ты им доволен ли, взыскательный художник?
Доволен? Так пускай толпа его бранит
И плюет на алтарь, где твой огонь горит,
И в детской резвости колеблет твой треножник.
А.С. Пушкин
Написав: nina 9.06.2015 - 09:34
Классный коммент и в тему. Так можно сказать не только о поэтах а и о всех представителях искусства. Спасибо Пушкину и тому, кто его читает.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль