Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Культура, Відео, Топ-5, ТОП-5 ТОП-6 музичних кліпів ладижинських музикантів 2016

ТОП-6 музичних кліпів ладижинських музикантів 2016

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/thumb/0519_n2enxynkbau.jpg Пропонуємо до вашої уваги ТОП-6 кращих музичних відеокліпів ладижинських музикантів.

ТОП-5 кращих кліпів 2015 можна переглянути тут.

6 місце.
Відеокліп Ольги Ладижинської на пісню «Сезон прощаний» ( 6 переглядів)


5 місце.
Відеокліп Ольги Ладижинської на пісню «Ехать, значит ехать» (135 переглядів)

4 місце. Відео гурту The DOM_O - playthrough "Метаморфоза" (181 перегляд)

3 місце. Відеокліп гурту The DOM_O на пісню «Как Сон» (523 перегляди).


2. місце. Відео Ladyzhyn Family Выпуск #1 Maximoff [Live] (698 переглядів)


1 місце Відеокліп JaTi та Kris Tina на пісню «Смотрю на мир другими глазами (LoStyle Beat Holl Rec 2016) ( 2285 переглядів).


3 лютий 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 548 Коментарів: 5
Написав: ВЛАДИЖИН 5.02.2017 - 23:46
і ні жодного українською...
Написав: nina 6.02.2017 - 11:46
І жодного українського. А по росіськи буде: "Ни одного русского".
Написав: ВЛАДИЖИН 6.02.2017 - 13:20
ну по роСІСЬКИ, не дуже
Написав: nina 6.02.2017 - 15:49
А це вже не помилка. Це випадкове пропущення літери(можливий сбій компьютера). Якби була можливисть редагувати, таких "помилок" було б менше.Правопис основне, а це як мене вчили в школі технічна помилка, тут зрозуміло, що не правопис. Нам за таке , навіть, оцінку не знижували.
Написав: pash 6.02.2017 - 20:54
Владижин Висловлю свою точку зору...На жаль ми,деколи, сперечаємося між собою там, де не потрібно Придираючись до правильного написання того чи іншого слова., забуваються ряд факторів: наприклад вік.досвід і звички тієї,чи іншої людини.Я наведу приклад на собі,щоб нікого не ображати.Я українець, мої предки як по батьківській лінії проживали як не у самому Ладижині то поряд...Але починаючи із служби у армії і до виходу на пенсію мене привчали до російської мови. Два позитива було-що у побуті я користувався українською мовою і багато літератури,яку я читав була українська.Переломати стереотипи і навики дуже важко особливо у зрілому віці...Наступне-НЕ музиканти і виконавці винні у тому,що майже все озвучувалось на російській мові. Я знову висловлюю лише свою точку зору-це звичка наша і нашої молоді і базована на "меньшевартості" української мови... Так, на жаль нам "прививали","внушали"/вибачте і я використовую російську фразеологію/. І ще одне-насильно робити перехід до впровадження української мови, як державної мови не реально і не потрібно.Нинішня Конституція України мовне питання дуже чітко врегулювала.А все інше це політика.....

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? Судова влада. Суд у справі Бахтемірова. Судова влада. Суд у справі Бахтемірова. Ладижинську громадську раду було ініційовано в Глобальному договорі ООН Ладижинську громадську раду було ініційовано в Глобальному договорі ООН Депутатська комісія від 6 липня 2017 року Депутатська комісія від 6 липня 2017 року В Лукашівці ініціювали створення громадської організації «Зелена Січ» В Лукашівці ініціювали створення громадської організації «Зелена Січ» зловживання та несправедливість ДТЕК зловживання та несправедливість ДТЕК «Новини Ладижина» провели квест на міському ринку та автовокзалі «Новини Ладижина» провели квест на міському ринку та автовокзалі «Новини Ладижина» спільно з Народним центром екологічного контролю запустили екологічний сайт «Новини Ладижина» спільно з Народним центром екологічного контролю запустили екологічний сайт  Новини Ладижина спільно з «Ладижин -2030» запустили новий інтернет-проект Новини Ладижина спільно з «Ладижин -2030» запустили новий інтернет-проект Громадськість Ладижина взяла участь у виїзних семінарах з сільських практик на Західній Україні Громадськість Ладижина взяла участь у виїзних семінарах з сільських практик на Західній Україні Ладижин відвідав відомий політик Олег Тягнибок Ладижин відвідав відомий політик Олег Тягнибок

Логін
Пароль