Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Культура, Відео, Топ-5, ТОП-5 ТОП-6 музичних кліпів ладижинських музикантів 2016

ТОП-6 музичних кліпів ладижинських музикантів 2016

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/thumb/0519_n2enxynkbau.jpg Пропонуємо до вашої уваги ТОП-6 кращих музичних відеокліпів ладижинських музикантів.

ТОП-5 кращих кліпів 2015 можна переглянути тут.

6 місце.
Відеокліп Ольги Ладижинської на пісню «Сезон прощаний» ( 6 переглядів)


5 місце.
Відеокліп Ольги Ладижинської на пісню «Ехать, значит ехать» (135 переглядів)

4 місце. Відео гурту The DOM_O - playthrough "Метаморфоза" (181 перегляд)

3 місце. Відеокліп гурту The DOM_O на пісню «Как Сон» (523 перегляди).


2. місце. Відео Ladyzhyn Family Выпуск #1 Maximoff [Live] (698 переглядів)


1 місце Відеокліп JaTi та Kris Tina на пісню «Смотрю на мир другими глазами (LoStyle Beat Holl Rec 2016) ( 2285 переглядів).


3 лютий 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 2271 Коментарів: 5
Написав: ВЛАДИЖИН 5.02.2017 - 23:46
і ні жодного українською...
Написав: nina 6.02.2017 - 11:46
І жодного українського. А по росіськи буде: "Ни одного русского".
Написав: ВЛАДИЖИН 6.02.2017 - 13:20
ну по роСІСЬКИ, не дуже
Написав: nina 6.02.2017 - 15:49
А це вже не помилка. Це випадкове пропущення літери(можливий сбій компьютера). Якби була можливисть редагувати, таких "помилок" було б менше.Правопис основне, а це як мене вчили в школі технічна помилка, тут зрозуміло, що не правопис. Нам за таке , навіть, оцінку не знижували.
Написав: pash 6.02.2017 - 20:54
Владижин Висловлю свою точку зору...На жаль ми,деколи, сперечаємося між собою там, де не потрібно Придираючись до правильного написання того чи іншого слова., забуваються ряд факторів: наприклад вік.досвід і звички тієї,чи іншої людини.Я наведу приклад на собі,щоб нікого не ображати.Я українець, мої предки як по батьківській лінії проживали як не у самому Ладижині то поряд...Але починаючи із служби у армії і до виходу на пенсію мене привчали до російської мови. Два позитива було-що у побуті я користувався українською мовою і багато літератури,яку я читав була українська.Переломати стереотипи і навики дуже важко особливо у зрілому віці...Наступне-НЕ музиканти і виконавці винні у тому,що майже все озвучувалось на російській мові. Я знову висловлюю лише свою точку зору-це звичка наша і нашої молоді і базована на "меньшевартості" української мови... Так, на жаль нам "прививали","внушали"/вибачте і я використовую російську фразеологію/. І ще одне-насильно робити перехід до впровадження української мови, як державної мови не реально і не потрібно.Нинішня Конституція України мовне питання дуже чітко врегулювала.А все інше це політика.....

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль