Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Культура, Відео, Топ-5, ТОП-5 ТОП-6 музичних кліпів ладижинських музикантів 2016

ТОП-6 музичних кліпів ладижинських музикантів 2016

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/thumb/0519_n2enxynkbau.jpg Пропонуємо до вашої уваги ТОП-6 кращих музичних відеокліпів ладижинських музикантів.

ТОП-5 кращих кліпів 2015 можна переглянути тут.

6 місце.
Відеокліп Ольги Ладижинської на пісню «Сезон прощаний» ( 6 переглядів)


5 місце.
Відеокліп Ольги Ладижинської на пісню «Ехать, значит ехать» (135 переглядів)

4 місце. Відео гурту The DOM_O - playthrough "Метаморфоза" (181 перегляд)

3 місце. Відеокліп гурту The DOM_O на пісню «Как Сон» (523 перегляди).


2. місце. Відео Ladyzhyn Family Выпуск #1 Maximoff [Live] (698 переглядів)


1 місце Відеокліп JaTi та Kris Tina на пісню «Смотрю на мир другими глазами (LoStyle Beat Holl Rec 2016) ( 2285 переглядів).


3 лютий 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 2590 Коментарів: 5
Написав: ВЛАДИЖИН 5.02.2017 - 23:46
і ні жодного українською...
Написав: nina 6.02.2017 - 11:46
І жодного українського. А по росіськи буде: "Ни одного русского".
Написав: ВЛАДИЖИН 6.02.2017 - 13:20
ну по роСІСЬКИ, не дуже
Написав: nina 6.02.2017 - 15:49
А це вже не помилка. Це випадкове пропущення літери(можливий сбій компьютера). Якби була можливисть редагувати, таких "помилок" було б менше.Правопис основне, а це як мене вчили в школі технічна помилка, тут зрозуміло, що не правопис. Нам за таке , навіть, оцінку не знижували.
Написав: pash 6.02.2017 - 20:54
Владижин Висловлю свою точку зору...На жаль ми,деколи, сперечаємося між собою там, де не потрібно Придираючись до правильного написання того чи іншого слова., забуваються ряд факторів: наприклад вік.досвід і звички тієї,чи іншої людини.Я наведу приклад на собі,щоб нікого не ображати.Я українець, мої предки як по батьківській лінії проживали як не у самому Ладижині то поряд...Але починаючи із служби у армії і до виходу на пенсію мене привчали до російської мови. Два позитива було-що у побуті я користувався українською мовою і багато літератури,яку я читав була українська.Переломати стереотипи і навики дуже важко особливо у зрілому віці...Наступне-НЕ музиканти і виконавці винні у тому,що майже все озвучувалось на російській мові. Я знову висловлюю лише свою точку зору-це звичка наша і нашої молоді і базована на "меньшевартості" української мови... Так, на жаль нам "прививали","внушали"/вибачте і я використовую російську фразеологію/. І ще одне-насильно робити перехід до впровадження української мови, як державної мови не реально і не потрібно.Нинішня Конституція України мовне питання дуже чітко врегулювала.А все інше це політика.....

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль