Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Культура, Топ 3-А, Відео, ТОП-5 ТОП-5 кращих кліпів ладижинських музикантів

ТОП-5 кращих кліпів ладижинських музикантів

Відкриваємо нашу нову рубрику на сайті - ТОП-5, де ми будемо підбивати свій невеликий рейтинг у всіх сферах суспільного життя нашого міста. Починаємо з музики.

Ладижин завжди був музикальним, а про ладижинських музикантів знають далеко за його межами. Але на жаль не всі ладижинці знають про те, що і Ладижин має таланти. Також не всі знають, що наші музиканти вміють робити гарні та якісні відеокліпи, тому ми вирішили підпити топ-5 кращих відео кліпів наших музикантів минулого 2015 року.

Ми брали відомі нам відео кліпи, що були розміщені в інтернет-мережі . При цьому враховували при визначенні рейтингу кількість переглядів.

Поза топом ми презентуємо відеокліп відомої української джазової співачки, колишньої ладижанки Юлії Роми, яка проживає на сьогодні в Києві на пісню «Річенька».


5-те місце у КРЕПКИЙ STEEL/JaTi - Органика4-те місце у ладижинського рок-гурту The DOM_O - «Метаморфоза».3-тє місце у EmptyTrees - Ти.2-ге місце. Ніч яка місячна (рок версія)


1-ше місце у Holl TV Sofa feat JaTi / Хоп-Свободный полет
17 січень 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 670 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль