Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Культура, Топ 3-А, Відео, ТОП-5 ТОП-5 кращих кліпів ладижинських музикантів

ТОП-5 кращих кліпів ладижинських музикантів

Відкриваємо нашу нову рубрику на сайті - ТОП-5, де ми будемо підбивати свій невеликий рейтинг у всіх сферах суспільного життя нашого міста. Починаємо з музики.

Ладижин завжди був музикальним, а про ладижинських музикантів знають далеко за його межами. Але на жаль не всі ладижинці знають про те, що і Ладижин має таланти. Також не всі знають, що наші музиканти вміють робити гарні та якісні відеокліпи, тому ми вирішили підпити топ-5 кращих відео кліпів наших музикантів минулого 2015 року.

Ми брали відомі нам відео кліпи, що були розміщені в інтернет-мережі . При цьому враховували при визначенні рейтингу кількість переглядів.

Поза топом ми презентуємо відеокліп відомої української джазової співачки, колишньої ладижанки Юлії Роми, яка проживає на сьогодні в Києві на пісню «Річенька».


5-те місце у КРЕПКИЙ STEEL/JaTi - Органика4-те місце у ладижинського рок-гурту The DOM_O - «Метаморфоза».3-тє місце у EmptyTrees - Ти.2-ге місце. Ніч яка місячна (рок версія)


1-ше місце у Holl TV Sofa feat JaTi / Хоп-Свободный полет
17 січень 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 788 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль