Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Культура, Топ 3-А, Відео, ТОП-5 ТОП-5 кращих кліпів ладижинських музикантів

ТОП-5 кращих кліпів ладижинських музикантів

Відкриваємо нашу нову рубрику на сайті - ТОП-5, де ми будемо підбивати свій невеликий рейтинг у всіх сферах суспільного життя нашого міста. Починаємо з музики.

Ладижин завжди був музикальним, а про ладижинських музикантів знають далеко за його межами. Але на жаль не всі ладижинці знають про те, що і Ладижин має таланти. Також не всі знають, що наші музиканти вміють робити гарні та якісні відеокліпи, тому ми вирішили підпити топ-5 кращих відео кліпів наших музикантів минулого 2015 року.

Ми брали відомі нам відео кліпи, що були розміщені в інтернет-мережі . При цьому враховували при визначенні рейтингу кількість переглядів.

Поза топом ми презентуємо відеокліп відомої української джазової співачки, колишньої ладижанки Юлії Роми, яка проживає на сьогодні в Києві на пісню «Річенька».


5-те місце у КРЕПКИЙ STEEL/JaTi - Органика4-те місце у ладижинського рок-гурту The DOM_O - «Метаморфоза».3-тє місце у EmptyTrees - Ти.2-ге місце. Ніч яка місячна (рок версія)


1-ше місце у Holl TV Sofa feat JaTi / Хоп-Свободный полет
17 січень 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 765 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль