Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Культура, Топ 3-А, Відео, ТОП-5 ТОП-5 кращих кліпів ладижинських музикантів

ТОП-5 кращих кліпів ладижинських музикантів

Відкриваємо нашу нову рубрику на сайті - ТОП-5, де ми будемо підбивати свій невеликий рейтинг у всіх сферах суспільного життя нашого міста. Починаємо з музики.

Ладижин завжди був музикальним, а про ладижинських музикантів знають далеко за його межами. Але на жаль не всі ладижинці знають про те, що і Ладижин має таланти. Також не всі знають, що наші музиканти вміють робити гарні та якісні відеокліпи, тому ми вирішили підпити топ-5 кращих відео кліпів наших музикантів минулого 2015 року.

Ми брали відомі нам відео кліпи, що були розміщені в інтернет-мережі . При цьому враховували при визначенні рейтингу кількість переглядів.

Поза топом ми презентуємо відеокліп відомої української джазової співачки, колишньої ладижанки Юлії Роми, яка проживає на сьогодні в Києві на пісню «Річенька».


5-те місце у КРЕПКИЙ STEEL/JaTi - Органика4-те місце у ладижинського рок-гурту The DOM_O - «Метаморфоза».3-тє місце у EmptyTrees - Ти.2-ге місце. Ніч яка місячна (рок версія)


1-ше місце у Holl TV Sofa feat JaTi / Хоп-Свободный полет
17 січень 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 781 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль