Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Культура Студентів Ладижинського коледжу познайомили з історією рідного міста

Студентів Ладижинського коледжу познайомили з історією рідного міста

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/5690_koledzh.jpg

Серед багатьох напрямів виховання в Ладижинському коледжі ВНАУ важливе місце займає патріотичне та краєзнавче виховання. Адже ідея мотивації громадянської активності молоді є запорукою небайдужості до долі країни як сучасного, так і прийдешніх поколінь. Про це повідомляють на офіційному сайті навчального закладу.

Знання краєзнавства виховує велике громадянське почуття, любов до рідного краю, повагу до традиції земляків, до історичних пам’яток.

27 жовтня, у студентів Ладижинського коледжу пройшла виховна година на тему: «Історія міста Ладижин», яку підготувала бібліотекар коледжу Мисько О.О.

Студенти прослухали історію рідного міста та його сучасність. Організатори виховної години сподіваються, що студенти любитимуть свій рідний край, дбатимуть про його розвиток і залишаться працювати на рідній землі.
2 листопада 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 369 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль