Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Культура Студентів Ладижинського коледжу познайомили з історією рідного міста

Студентів Ладижинського коледжу познайомили з історією рідного міста

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/5690_koledzh.jpg

Серед багатьох напрямів виховання в Ладижинському коледжі ВНАУ важливе місце займає патріотичне та краєзнавче виховання. Адже ідея мотивації громадянської активності молоді є запорукою небайдужості до долі країни як сучасного, так і прийдешніх поколінь. Про це повідомляють на офіційному сайті навчального закладу.

Знання краєзнавства виховує велике громадянське почуття, любов до рідного краю, повагу до традиції земляків, до історичних пам’яток.

27 жовтня, у студентів Ладижинського коледжу пройшла виховна година на тему: «Історія міста Ладижин», яку підготувала бібліотекар коледжу Мисько О.О.

Студенти прослухали історію рідного міста та його сучасність. Організатори виховної години сподіваються, що студенти любитимуть свій рідний край, дбатимуть про його розвиток і залишаться працювати на рідній землі.
2 листопада 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 417 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль