Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Культура, RSS-Ladyjin Студентів Ладижинського коледжу ознайомили з мистецтвом української вишивки

Студентів Ладижинського коледжу ознайомили з мистецтвом української вишивки

25 березня, у Ладижинському коледжі, вихователь гуртожитку Данчишина Валентина Миколаївна, провела відкритий виховний захід на тему «Рушники моєї долі».
Своїм заходом Валентина Миколаївна намагалася допомогти у вихованні національного світогляду студентів через пізнання народного мистецтва; залучити молодь до джерел і процесу створення народного мистецтва; стимулювати розвиток творчого пошуку, художнього смаку при виконанні творчих робіт та популяризувати українську вишивку.
Валентина Миколаївна зуміла довести до відома студентів, що народна вишивка – особлива, винятково важлива частина невичерпної скарбниці духовної культури нашого народу, адже вона виникла з потреби бачити, відчувати й творити красу власними руками.
Кожний вишитий виріб (одяг, чи предмети побутового призначення) – це світ краси й фантазії, хвилююча розповідь про почуття людини, світ натхненних образів, які беруть початок із стародавньої міфології та звичаїв наших предків.
Вихователька разом із гостею-майстринею вишивки Коваль Ольгою Костянтинівною провела майстер-клас з вишивання українського рушника для студенток коледжу.
Ольга Костянтинівна провела презентацію шедеврів своєї роботи – неймовірних рушників, вишитих двостороннім хрестиком червоним, блакитним та іншими кольорами. Майстерність майстрині вразила всіх присутніх, адже рушники були неймовірно красиві, абсолютно ідеальні з обох сторін.
Вихователь звернула увагу студентів не те, що наше підростаюче покоління мало знає традиції наших пращурів. Український рушник – це берегиня. З хлібом – сіллю на рушникові зустрічають дорогих гостей. Ці прекрасні творіння і нині прикрашають наше житло і у селі, і у місті.
Спілкуючись з майстринями вишивання студенти отримали велике моральне задоволення.
3711_rushnik_062.jpg (106.3 Kb) 53_rushnik_097.jpg (118.33 Kb)2884_rushnik_088.jpg (118.42 Kb)
6 квітень 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 520 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль