Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Культура, RSS-Ladyjin Студентів Ладижинського коледжу ознайомили з мистецтвом української вишивки

Студентів Ладижинського коледжу ознайомили з мистецтвом української вишивки

25 березня, у Ладижинському коледжі, вихователь гуртожитку Данчишина Валентина Миколаївна, провела відкритий виховний захід на тему «Рушники моєї долі».
Своїм заходом Валентина Миколаївна намагалася допомогти у вихованні національного світогляду студентів через пізнання народного мистецтва; залучити молодь до джерел і процесу створення народного мистецтва; стимулювати розвиток творчого пошуку, художнього смаку при виконанні творчих робіт та популяризувати українську вишивку.
Валентина Миколаївна зуміла довести до відома студентів, що народна вишивка – особлива, винятково важлива частина невичерпної скарбниці духовної культури нашого народу, адже вона виникла з потреби бачити, відчувати й творити красу власними руками.
Кожний вишитий виріб (одяг, чи предмети побутового призначення) – це світ краси й фантазії, хвилююча розповідь про почуття людини, світ натхненних образів, які беруть початок із стародавньої міфології та звичаїв наших предків.
Вихователька разом із гостею-майстринею вишивки Коваль Ольгою Костянтинівною провела майстер-клас з вишивання українського рушника для студенток коледжу.
Ольга Костянтинівна провела презентацію шедеврів своєї роботи – неймовірних рушників, вишитих двостороннім хрестиком червоним, блакитним та іншими кольорами. Майстерність майстрині вразила всіх присутніх, адже рушники були неймовірно красиві, абсолютно ідеальні з обох сторін.
Вихователь звернула увагу студентів не те, що наше підростаюче покоління мало знає традиції наших пращурів. Український рушник – це берегиня. З хлібом – сіллю на рушникові зустрічають дорогих гостей. Ці прекрасні творіння і нині прикрашають наше житло і у селі, і у місті.
Спілкуючись з майстринями вишивання студенти отримали велике моральне задоволення.
3711_rushnik_062.jpg (106.3 Kb) 53_rushnik_097.jpg (118.33 Kb)2884_rushnik_088.jpg (118.42 Kb)
6 квітень 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 530 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль