Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Культура, RSS-Ladyjin Студентів Ладижинського коледжу ознайомили з мистецтвом української вишивки

Студентів Ладижинського коледжу ознайомили з мистецтвом української вишивки

25 березня, у Ладижинському коледжі, вихователь гуртожитку Данчишина Валентина Миколаївна, провела відкритий виховний захід на тему «Рушники моєї долі».
Своїм заходом Валентина Миколаївна намагалася допомогти у вихованні національного світогляду студентів через пізнання народного мистецтва; залучити молодь до джерел і процесу створення народного мистецтва; стимулювати розвиток творчого пошуку, художнього смаку при виконанні творчих робіт та популяризувати українську вишивку.
Валентина Миколаївна зуміла довести до відома студентів, що народна вишивка – особлива, винятково важлива частина невичерпної скарбниці духовної культури нашого народу, адже вона виникла з потреби бачити, відчувати й творити красу власними руками.
Кожний вишитий виріб (одяг, чи предмети побутового призначення) – це світ краси й фантазії, хвилююча розповідь про почуття людини, світ натхненних образів, які беруть початок із стародавньої міфології та звичаїв наших предків.
Вихователька разом із гостею-майстринею вишивки Коваль Ольгою Костянтинівною провела майстер-клас з вишивання українського рушника для студенток коледжу.
Ольга Костянтинівна провела презентацію шедеврів своєї роботи – неймовірних рушників, вишитих двостороннім хрестиком червоним, блакитним та іншими кольорами. Майстерність майстрині вразила всіх присутніх, адже рушники були неймовірно красиві, абсолютно ідеальні з обох сторін.
Вихователь звернула увагу студентів не те, що наше підростаюче покоління мало знає традиції наших пращурів. Український рушник – це берегиня. З хлібом – сіллю на рушникові зустрічають дорогих гостей. Ці прекрасні творіння і нині прикрашають наше житло і у селі, і у місті.
Спілкуючись з майстринями вишивання студенти отримали велике моральне задоволення.
3711_rushnik_062.jpg (106.3 Kb) 53_rushnik_097.jpg (118.33 Kb)2884_rushnik_088.jpg (118.42 Kb)
6 квітень 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 457 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль