Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Культура, RSS-Ladyjin Студенти Ладижинського коледжу зустрілися з праправнучкою Т.Г. Шевченка

Студенти Ладижинського коледжу зустрілися з праправнучкою Т.Г. Шевченка

13 березня у Ладижинському коледжі відбулась зустріч з праправнучкою Тараса Шевченка.
Як відомо, в нашому місті живе і творить така чудова жінка як Валентина Соловеївна Сушицька, яка є праправнучкою Шевченка по лінії його рідної сестри Катерини.
На зустрічі була представлена презентація про життєвий шлях Валентини Сушицької. Гостя охоче розповіла студентам про свій родовід та свою сім’ю, прочитала власні вірші про митця.
Слід зазначити, що Валентина Соловеївна видала кілька власних збірок, примірники яких вона подарувала в фонд «Музею історії міста».
Студенти також підготувалися до зустрічі. Вони представили поетичну сторінку відомих поезій Тараса Шевченка, а також натхненно декламували вірші Світлани Криничної, члена літературного об’єднання «Стожари».
Організатори зустрічі презентували виставку книжкових видань, присвячених 200-річчю з дня народження Кобзаря.
Дуже цікавим виявився фільм про життєвий і творчий шлях поета, про музей Т.Шевченка у м. Каневі.
Під час зустрічі панувала творча та дружня атмосфера, а спілкування студентів з гостею забезпечувало високий виховний потенціал.
2258_kol2.jpg (106.39 Kb)0586_kol1.jpg (117.09 Kb)
26 березень 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 375 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник  добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги  в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина  зявилось «джерело»   невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В  Ладижині розгортається  нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу   В Ладижині відбувся  перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої  поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької   І знову про Четвертинівку.  Конфлікт навколо  передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля:  ойкумена-інкогнита.  В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого».  Ладижинська громадська рада запустила власний  сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали   під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль