Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Культура, RSS-Ladyjin Студенти Ладижинського коледжу зустрілися з праправнучкою Т.Г. Шевченка

Студенти Ладижинського коледжу зустрілися з праправнучкою Т.Г. Шевченка

13 березня у Ладижинському коледжі відбулась зустріч з праправнучкою Тараса Шевченка.
Як відомо, в нашому місті живе і творить така чудова жінка як Валентина Соловеївна Сушицька, яка є праправнучкою Шевченка по лінії його рідної сестри Катерини.
На зустрічі була представлена презентація про життєвий шлях Валентини Сушицької. Гостя охоче розповіла студентам про свій родовід та свою сім’ю, прочитала власні вірші про митця.
Слід зазначити, що Валентина Соловеївна видала кілька власних збірок, примірники яких вона подарувала в фонд «Музею історії міста».
Студенти також підготувалися до зустрічі. Вони представили поетичну сторінку відомих поезій Тараса Шевченка, а також натхненно декламували вірші Світлани Криничної, члена літературного об’єднання «Стожари».
Організатори зустрічі презентували виставку книжкових видань, присвячених 200-річчю з дня народження Кобзаря.
Дуже цікавим виявився фільм про життєвий і творчий шлях поета, про музей Т.Шевченка у м. Каневі.
Під час зустрічі панувала творча та дружня атмосфера, а спілкування студентів з гостею забезпечувало високий виховний потенціал.
2258_kol2.jpg (106.39 Kb)0586_kol1.jpg (117.09 Kb)
26 березень 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 428 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль