Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Культура, RSS-Ladyjin Студенти Ладижинського коледжу зустрілися з праправнучкою Т.Г. Шевченка

Студенти Ладижинського коледжу зустрілися з праправнучкою Т.Г. Шевченка

13 березня у Ладижинському коледжі відбулась зустріч з праправнучкою Тараса Шевченка.
Як відомо, в нашому місті живе і творить така чудова жінка як Валентина Соловеївна Сушицька, яка є праправнучкою Шевченка по лінії його рідної сестри Катерини.
На зустрічі була представлена презентація про життєвий шлях Валентини Сушицької. Гостя охоче розповіла студентам про свій родовід та свою сім’ю, прочитала власні вірші про митця.
Слід зазначити, що Валентина Соловеївна видала кілька власних збірок, примірники яких вона подарувала в фонд «Музею історії міста».
Студенти також підготувалися до зустрічі. Вони представили поетичну сторінку відомих поезій Тараса Шевченка, а також натхненно декламували вірші Світлани Криничної, члена літературного об’єднання «Стожари».
Організатори зустрічі презентували виставку книжкових видань, присвячених 200-річчю з дня народження Кобзаря.
Дуже цікавим виявився фільм про життєвий і творчий шлях поета, про музей Т.Шевченка у м. Каневі.
Під час зустрічі панувала творча та дружня атмосфера, а спілкування студентів з гостею забезпечувало високий виховний потенціал.
2258_kol2.jpg (106.39 Kb)0586_kol1.jpg (117.09 Kb)
26 березень 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 417 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль