Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Культура Студенти Ладижинського коледжу вміють вчитися і відпочивати!

Студенти Ладижинського коледжу вміють вчитися і відпочивати!

Студент має бути в першу чергу студентом, який вчиться і вміє відпочити. Він повинен жити тим, чим живе молодь, а не закриватися від світу з книжками і комп’ютером.
16 січня група майбутніх бухгалтерів Б-11 у супроводі куратора групи Волошиної Т.О. та викладача історії та культурології Піддубної Н.В. відвідали Вінницький обласний краєзнавчий музей.
Історія Вінницького обласного краєзнавчого музею розпочалася на початку ХХ століття. Нині Вінницький краєзнавчий музей - відомий науково-методичний та пам'ятко-охоронний центр східного регіону Поділля.
Велике враження на студентів справила - унікальна колекція золотих прикрас доби бронзи та сарматського періоду, яка експонувалась на шести міжнародних виставках. Славиться музей також нумізматичною та етнографічною збірками, колекцією зброї та мінералів.
При музеї діє бібліотека, заснована у 1920 р. Її довоєнний фонд було знищено у 1943 р. Сучасна збірка містить понад 10,5 тис. видань кінця ХVІІІ - поч. ХХІ ст., переважно українською, російською та польською мовами.
Колектив музею складається з - науковців та технічних працівників, більшість з яких - досвідчені фахівці, знавці музейної справи, які об'єднали навколо себе людей, небайдужих до історії рідного краю: краєзнавців, вчених, дослідників. Всього в музеї працює 80 чоловік. Щороку музей відвідують понад 200 тис. людей - вінничан та гостей міста.
Вінницький обласний краєзнавчий музей має три виставкові зали, де проходять різноманітні за характером виставки, але всі вони мають на меті більш широко представити історію та мистецтво нашого краю. Музей активно співпрацює з художниками, народними майстрами, колекціонерами, з яскравими особистостями і як результат - цікаві експозиційні та інтерактивні проекти.
Виставкова діяльність музею спрямована як на постійних відвідувачів, так і на тих, хто тільки відкриває для себе духовну скарбницю рідного краю, а також на гостів міста, які прагнуть скласти реальну і повну картину життя регіону.
Група відвідала всі експозиції музею та прослухали дуже цікавий екскурсійний супровід. Студенти познайомилися с природою рідного краю, археологією Вінниччини, часами козаччини, етнографією Поділля, Вінниччиною у різні епохальні періоди історії. Крім того відвідали три виставки: старовинних ікон, виставку народної творчості майстрів області: ляльки ручної роботи. А також виставку, присвячену найкращим підприємствам Вінниччини, які славлять наш край не тільки в Україні, а і поза її межами.
Для підтримання гарного настрою група з викладачами відвідали каток в розважальному центрі «Мегамолл». Це були незабутні враження!
http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/0598_tehn2.jpg
22 січень 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 522 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль