Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Культура Студенти Ладижинського коледжу вміють вчитися і відпочивати!

Студенти Ладижинського коледжу вміють вчитися і відпочивати!

Студент має бути в першу чергу студентом, який вчиться і вміє відпочити. Він повинен жити тим, чим живе молодь, а не закриватися від світу з книжками і комп’ютером.
16 січня група майбутніх бухгалтерів Б-11 у супроводі куратора групи Волошиної Т.О. та викладача історії та культурології Піддубної Н.В. відвідали Вінницький обласний краєзнавчий музей.
Історія Вінницького обласного краєзнавчого музею розпочалася на початку ХХ століття. Нині Вінницький краєзнавчий музей - відомий науково-методичний та пам'ятко-охоронний центр східного регіону Поділля.
Велике враження на студентів справила - унікальна колекція золотих прикрас доби бронзи та сарматського періоду, яка експонувалась на шести міжнародних виставках. Славиться музей також нумізматичною та етнографічною збірками, колекцією зброї та мінералів.
При музеї діє бібліотека, заснована у 1920 р. Її довоєнний фонд було знищено у 1943 р. Сучасна збірка містить понад 10,5 тис. видань кінця ХVІІІ - поч. ХХІ ст., переважно українською, російською та польською мовами.
Колектив музею складається з - науковців та технічних працівників, більшість з яких - досвідчені фахівці, знавці музейної справи, які об'єднали навколо себе людей, небайдужих до історії рідного краю: краєзнавців, вчених, дослідників. Всього в музеї працює 80 чоловік. Щороку музей відвідують понад 200 тис. людей - вінничан та гостей міста.
Вінницький обласний краєзнавчий музей має три виставкові зали, де проходять різноманітні за характером виставки, але всі вони мають на меті більш широко представити історію та мистецтво нашого краю. Музей активно співпрацює з художниками, народними майстрами, колекціонерами, з яскравими особистостями і як результат - цікаві експозиційні та інтерактивні проекти.
Виставкова діяльність музею спрямована як на постійних відвідувачів, так і на тих, хто тільки відкриває для себе духовну скарбницю рідного краю, а також на гостів міста, які прагнуть скласти реальну і повну картину життя регіону.
Група відвідала всі експозиції музею та прослухали дуже цікавий екскурсійний супровід. Студенти познайомилися с природою рідного краю, археологією Вінниччини, часами козаччини, етнографією Поділля, Вінниччиною у різні епохальні періоди історії. Крім того відвідали три виставки: старовинних ікон, виставку народної творчості майстрів області: ляльки ручної роботи. А також виставку, присвячену найкращим підприємствам Вінниччини, які славлять наш край не тільки в Україні, а і поза її межами.
Для підтримання гарного настрою група з викладачами відвідали каток в розважальному центрі «Мегамолл». Це були незабутні враження!
http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/0598_tehn2.jpg
22 січень 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 585 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль