Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Культура Студенти Ладижинського аграрного коледжу вивчали «Різнолику Америку»

Студенти Ладижинського аграрного коледжу вивчали «Різнолику Америку»

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/tehn1.jpg

Ладижинський коледж ВНАУ навчає студентів спілкуванню англійською мовою. Задля кращого засвоєння матеріалу, викладач англійської мови Кравченко Ольга Василівна провела для студентів відкрите заняття на тему: «Різнолика Америка».

Серед іноземних мов англійська стійко займає перше місце. Сьогодні це мова міжнародного спілкування та передових технологій. Вона використовується всюди: бізнес, подорожі, наука, навчання, інтернет, фільми, музика…
Саме тому, задля підвищення грамотності спілкування та правопису, іноземні мови вивчаються у всіх навчальних закладах України.

Ладижинський коледж ВНАУ теж не відстає від загалу та навчає студентів спілкуванню англійською мовою. Задля кращого засвоєння матеріалу 4 червня 2015 року викладачем англійської мови Кравченко Ольгою Василівною у групі Б 11 було проведено відкрите заняття на тему: «Різнолика Америка», присвячене англомовним країнам.

Метою даного заходу було розвинення навичок діалогічного та монологічного мовлення та аудіювання, активне засвоєння лексики, формування культури спілкування, розвиток пізнавальних здібностей студентів їх прагнення і вміння знаходити нову інформацію та опрацьовувати її, робити висновки.

Послухати цікавий матеріал та оцінити методику викладання Ольги Василівни на заняття прийшли інші викладачі коледжу: Ковальчук Наталя Дмитрівна, Сторожук Ірина Василівна, Саволюк Тетяна Юріївна, Зашейко Вадим Володимирович, Кушнір Наталія Андріївна, Асауленко Любов Миколаївна та Сергієнко Євдокія Михайлівна.

Доволі захоплюючою була розповідь студентів про: Національний прапор, Державний герб США, Статую Свободи, Емпайр Стейт Білдінг, Населення США, Свята в США, Україно – американські зв’язки, адже США є стратегічним партнером нашої держави, одним із гарантів її суверенітету та територіальної цілісності.

Сучасну обстановку відкритому заняттю надало застосування інноваційних технологій – студенти продемонстрували метод проектів, асоціативні зв’язки тощо, з використанням мультимедійних засобів. Всі ці складові забезпечили високу пізнавальну цінність представленого матеріалу та високу якість усвідомлення нової інформації.

Особливо важливим був зворотній зв’язок, усі студенти брали активну участь в обговоренні представленого матеріалу, що і забезпечило високий методичний рівень заняття.
15 червня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 493 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль