Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Культура Шоу-програма «Кохання з першого погляду» пройшла у Ладижинському коледжі

Шоу-програма «Кохання з першого погляду» пройшла у Ладижинському коледжі

Напередодні Дня закоханих у Ладижинському коледжі вихователі гуртожитків № 1, 2 та 3 провели конкурсну-ігрову програму «Кохання з першого погляду». У конкурсі також прийняли участь гості з медичного коледжу м. Гайсина.

Шестеро хлопців та шестеро дівчат брали участь у програмі. Відповідаючи на питання ведучих, вони намагалися краще пізнати один одного, розібратися, що необхідно цінувати у стосунках, на які вчинки здібна людина, коли кохає.

Вболівальники теж не залишилися осторонь розважальної програми, активно вболівали за учасників свята. Досить неочікувано завершилось свято кохання, співпало аж п’ять пар. А перемогу в номінації «Ідеальна пара» здобули Анатолій та Марія. В подарунок вони отримали романтичну вечерю на двох.

По завершенню програми, кожен учасник отримав цінні подарунки від адміністрації коледжу, а також від начальника відділу у справах сім’ї та молоді Ладижинської міської ради. Окрім цього, на усіх присутніх чекав сюрприз – незабутня, романтична дискотека.8122_kohannya_201612_02_3.jpg (80.84 Kb)3739_kohannya_201612_02_2_1.jpg (75.78 Kb)7105_kohannya_201612_02.jpg (73.06 Kb)
15 лютий 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 2641 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль