Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Культура Шалений КВК пройшов у стінах Ладижинського коледжу ВНАУ

Шалений КВК пройшов у стінах Ладижинського коледжу ВНАУ

Шалену порцію гумору, незабутніх вражень та гарного настрою отримав кожен, хто побував на КВК у Ладижинському аграрному коледжі, який проходив напередодні Дня гумору. Темою гри, символічно, стали життя та будні студентів в усьому їх розмаїтті, яскравості та безтурботності. «Зірки коледжу» - власне, під такою назвою стартував КВК у цьому році.

У двобої гумору зустрілись три команди гуртожитків: команда КВК першого гуртожитку - «Молодість», команда КВК другого гуртожитку - «Зайченята» та команда КВК третього гуртожитку - «Файні хлопці».

Вів КВК керівник вокального гуртка Янчук Владислав Васильович. Оцінювало команди наше непідкупне журі у складі: Войтенка Артура – президента коледжу та голови СПЛК, Кравченко Олени Миколаївни – начальника відділу у справах сім’ї та молоді Ладижинської міської ради, Куценко Світлани Миколаївни - керівника танцювального колективу «Еталон», та Блажиліної Надії Миколаївни – директора міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Вільних місць у залі не було. Вболівальники не давали про себе забути. Впродовж усієї гри вони гідно підтримували свої команди: аплодували, підспівували, щиро сміялись.

Команди подарували глядачам незабутнє шоу. Після першого конкурсу «Привітання» всім одразу стало зрозуміло, що у нас запалилися нові зірки – кмітливі, винахідливі, веселі, запальні.

Конкурс «Розминка» ще раз довів кмітливість і винахідливість трьох команд. А «Домашнє завдання» по-студентськи зірвало залу жартами та позитивом щодо екзаменів та студентських буднів.

І якщо у задумі гра передбачала змагання та перемогу однієї з команд, то, насправді, сцену та й глядачів підкорила одна єдина дружна команда - веселих, кмітливих, розумних, дотепних, запальних, учасники якої й самі грали не задля перемоги, а заради тієї порції адреналіну, позитиву, незабутніх емоцій, яку в результаті отримали.

У запеклій боротьбі перемогу здобула команда третього гуртожитку «Файні хлопці» команди «Молодість» та «Зайченята» довели своє право бути не менш гідними представниками цієї вічної гри розуму, молодості, гумору. Учасникам було вручено солодкі подарунки та грамоти.

0517_kvk201.jpg (74.12 Kb)4732_kvk202.jpg (82.31 Kb)8316_kvk205.jpg (77.21 Kb)
6 квітень 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 536 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль