Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Культура Шалений КВК пройшов у стінах Ладижинського коледжу ВНАУ

Шалений КВК пройшов у стінах Ладижинського коледжу ВНАУ

Шалену порцію гумору, незабутніх вражень та гарного настрою отримав кожен, хто побував на КВК у Ладижинському аграрному коледжі, який проходив напередодні Дня гумору. Темою гри, символічно, стали життя та будні студентів в усьому їх розмаїтті, яскравості та безтурботності. «Зірки коледжу» - власне, під такою назвою стартував КВК у цьому році.

У двобої гумору зустрілись три команди гуртожитків: команда КВК першого гуртожитку - «Молодість», команда КВК другого гуртожитку - «Зайченята» та команда КВК третього гуртожитку - «Файні хлопці».

Вів КВК керівник вокального гуртка Янчук Владислав Васильович. Оцінювало команди наше непідкупне журі у складі: Войтенка Артура – президента коледжу та голови СПЛК, Кравченко Олени Миколаївни – начальника відділу у справах сім’ї та молоді Ладижинської міської ради, Куценко Світлани Миколаївни - керівника танцювального колективу «Еталон», та Блажиліної Надії Миколаївни – директора міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Вільних місць у залі не було. Вболівальники не давали про себе забути. Впродовж усієї гри вони гідно підтримували свої команди: аплодували, підспівували, щиро сміялись.

Команди подарували глядачам незабутнє шоу. Після першого конкурсу «Привітання» всім одразу стало зрозуміло, що у нас запалилися нові зірки – кмітливі, винахідливі, веселі, запальні.

Конкурс «Розминка» ще раз довів кмітливість і винахідливість трьох команд. А «Домашнє завдання» по-студентськи зірвало залу жартами та позитивом щодо екзаменів та студентських буднів.

І якщо у задумі гра передбачала змагання та перемогу однієї з команд, то, насправді, сцену та й глядачів підкорила одна єдина дружна команда - веселих, кмітливих, розумних, дотепних, запальних, учасники якої й самі грали не задля перемоги, а заради тієї порції адреналіну, позитиву, незабутніх емоцій, яку в результаті отримали.

У запеклій боротьбі перемогу здобула команда третього гуртожитку «Файні хлопці» команди «Молодість» та «Зайченята» довели своє право бути не менш гідними представниками цієї вічної гри розуму, молодості, гумору. Учасникам було вручено солодкі подарунки та грамоти.

0517_kvk201.jpg (74.12 Kb)4732_kvk202.jpg (82.31 Kb)8316_kvk205.jpg (77.21 Kb)
6 квітень 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 547 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль