Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Культура Саксофоністи Ладижинської музичної школи посіли ІІ місце у обласному конкурсі імені О.Петрова

Саксофоністи Ладижинської музичної школи посіли ІІ місце у обласному конкурсі імені О.Петрова

3 квітня у місті Тульчині пройшов обласний конкурс імені О.Петрова.

В концерті взяли участь 22 солісти та 28 ансамблів з Вінницької області. Ладижинську музичну школу представляли ансамблі саксофоністів (керівник Недзельський В.М.), ансамбль домристів (керівник Міліщук О.В.) та Гнасько Олена – 4кл. домра (викладач Кучковська І.В.). В якості концертмейстера виступила Гнасько М.О. Про це повідомляє Ладижинська міська рада.

Серед духових ансамблів саксофоністи з Ладижинської музичної школи посіли ІІ місце. За змістовний та яскравий виступ ансамбль домристів та Гнасько Олена отримали Дипломи.

3858_ve1.jpg (192.92 Kb)4230_ve2.jpg (174.11 Kb)3701_ve3.jpg (154. Kb)
6 квітень 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 520 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль