Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Культура «Родичі» представили Ладижин на обласному святі фольклору

«Родичі» представили Ладижин на обласному святі фольклору

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/4071_mr.jpg

Ладижинський аматорський фольклорний колектив «Родичі» взяв участь у обласному святі фольклору ім.Г.Танцюри

З нагоди відзначення 114 річниці від дня народження видатного фольклориста Гната Трохимовича Танцюри 13 червня 2015 року на його батьківщині у селі Зятківцях Гайсинського району відбулось обласне свято фольклору ім.Гната Танцюри.

На обласний фестиваль народної пісні прибули не лише зятківчани і шанувальники, виконавці народної пісні з усіх сіл Гайсинщини, а й з’їхались фольклорні колективи та окремі виконавці української народної пісні з багатьох районів Вінницької області та міста Вінниці.

Місто Ладижин представляв народний аматорський фольклорний колектив «Родичі» (керівник Лідія Горошко). За професійне виконання автентичних пісень «Левади» та «У сосновому борочку» та за участь у святі «Родичі» були нагороджені Дипломом та пам’ятними сувенірами.

Поїздка на фестиваль відбулась за сприянням міського відділу культури і туризму.
19 червня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 586 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль