Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Культура «Родичі» представили Ладижин на обласному святі фольклору

«Родичі» представили Ладижин на обласному святі фольклору

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/4071_mr.jpg

Ладижинський аматорський фольклорний колектив «Родичі» взяв участь у обласному святі фольклору ім.Г.Танцюри

З нагоди відзначення 114 річниці від дня народження видатного фольклориста Гната Трохимовича Танцюри 13 червня 2015 року на його батьківщині у селі Зятківцях Гайсинського району відбулось обласне свято фольклору ім.Гната Танцюри.

На обласний фестиваль народної пісні прибули не лише зятківчани і шанувальники, виконавці народної пісні з усіх сіл Гайсинщини, а й з’їхались фольклорні колективи та окремі виконавці української народної пісні з багатьох районів Вінницької області та міста Вінниці.

Місто Ладижин представляв народний аматорський фольклорний колектив «Родичі» (керівник Лідія Горошко). За професійне виконання автентичних пісень «Левади» та «У сосновому борочку» та за участь у святі «Родичі» були нагороджені Дипломом та пам’ятними сувенірами.

Поїздка на фестиваль відбулась за сприянням міського відділу культури і туризму.
19 червня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 535 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль